Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Télen lesz a Magyar amatőr...

Télen lesz a Magyar amatőr bajnokság (box)! Állóképességem nulla, hiába edzünk az edzőmmel nincs javulás!? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Pollen allergiás vagyok meg még sokmindenre , valószínűleg ezért fogyok el tűdőből nagyon könnyen mert folyamatos stressz alatt vagyok.(Kb tüdőm mint egy asztmásé vagy vki aki évek óta napi egy dobozt szív... Tippek? Valakinek bevált edzésmódszer?

2015. máj. 10. 01:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A sokfajta allergia ellen adalék mentesen kezdenék étkezni,vagyis csak friss nyers kajából sütött főzött ételeket,tej és glutén mentesen.Lenne étrend és egy kevés kalória plusz is,hogy mindig maradjon energia edzeni.És elkezdnék kettlebell edzésre járni a box mellett az állóképesség javulásának érdekében.
2015. máj. 10. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tökéletes válasz!
2015. máj. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Igazság szerint több éve kerülök mindent teljesen amire ételre allergiás vagyok(glutént is amennyire csak lehet). Általában 4-5 kettlebell az edzésem része, de ugyan úgy nem jön az állóképesség mint a hajlékonyság, pedig már napi 20 percet nyújtok kötelező képpen. Tudom hogy van genetikai eltérés is hogy kinek-mi (pl nekem a csontsűrűségem miatt 180cm hez képest általában 5 kg val könnyebb vagyok ugyan olyan izomtömeggel és testzsir% al) Cardiocontrol.hu -n végezték el a teszteket. De ott nem voltam dehydratalt, normál kategória volt. Viszont a szám is csont száraz,a bőröm is kb így is állandóan szomjas vagyok. Pedig edzés napokon kb 3-3,5 liter vizet iszom. Átlagosan is kb 2 őt
2015. máj. 10. 14:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Futni menj el még. Ha majd megy 6 km, akkor penge leszel.
2015. máj. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most is megy 6 km:D Az embernek nagyon sok megy ha van akaratereje. A 10 km is menne, talán még a 12 is. Viszont nem gyakran rutinként. Gondolom te arra gondoltál hogy mindig 6 km -t futni:D
2015. máj. 12. 21:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Rendszeresen menj.
2015. máj. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!