Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ha itthon elkezdenél autóverse...

Ha itthon elkezdenél autóversenyezni (reális pénzkerettel), akkor hol mennél? Miért?

Figyelt kérdés

Reális pénzkeret alatt azt értem, hogy ne azt mondd, hogy egy SLS mercivel nagytúrába :DD


Versenykart?

Rally (2), amatőr rally, Rallycross, Autocross?

Szlalom, FRT, Drag, Drift (drifted, vagy drifting sorozatban)?

Kistúra, RCM kupa, Swift Eurocup, esetleg Formula (1.6os BMW, vagy FR 2.0 jellegű)?


Csak kíváncsi vagyok rá, kinek merre húzna a szíve.


2016. jan. 15. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Van faternak egy f2000-es Van Diemen kasztnija, abba szerválnék egy 1.6-os mocit és azzal irány az E1600. Párszor már eljátszottam a gondolattal, de túl költséges. Faternak is 10 éve fél misiből jött ki egy hétvége úgy hogy kvázi csak autókázott, mert a használt gumik meg egyéb költséghatékony megoldások miatt esélye nem volt azzal a pár autóval szemben sem. Az meg úgy nem pálya. De ha nulláról kéne bevásárolni akkor eleinte biztos valami amatőr kistúraautós vagy ralis mókában gondolkodnék.
2016. jan. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

wow, Van Diemen kasztni? az azért nem rossz kezdet

abba tényleg lehet valami 'olcsóbb', gyengébb motor és adni neki

csak ja, hát a versenygumi borzalmasan drága, meg aztán a homológ cuccok, biztonsági cuccok (tűzálló, bukó, stb)

aztán azt se felejtsük el hogy elmúlt években kb 1-3 E1600as ment összvissz

de mondjuk szlalomra, FRT-re, vagy hegyi felfutásra -idéntől asszem megint lesz- tiszta jó kis móka lenne

2016. jan. 18. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!