Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek a Forma-1 népszerű...

Szerintetek a Forma-1 népszerűségét megverheti valamelyik másik versenysorozat mondjuk 10-20 év múlva?

Figyelt kérdés
Továbbá az is érdekel, hogy a MotoGP-t, WTCC-t, NASCAR-t, IndyCar-t, WEC-t nagyjából hányan nézik TV-n keresztül? A Forma-1-et ugye kb 500 millióan nézik.

2016. ápr. 8. 19:35
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
megválaszoltam a kérdésed, és kifejtettem hogy miért az a véleményem
2016. ápr. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Én 2005 közepe óta nézem az F1-et. Rengeteg ideig csak azt néztem, nagy rajongója voltam/vagyok. Ez idő alatt láttam pár MotoGP futamot (2007-ből), de nem kötött le. Tavaly volt az, hogy 10 év töretlen F1 rajongás után egyik rokonom szót ejtett a MotoGP-ről, hogy az sokkal fordulatosabb futamokat produkál. Ezután elhatároztam, hogy elkezdem követni, és így már sikerült észrevenni, hogy az ottani "jó" futamok sokkal jobbak az F1-es "jó" futamoknál. Ez volt a pont, hogy beleástam magam a motorversenyek világába, és azt kell mondanom, hogy a F1 tényleg unalmas mellettük. Szóval igazad van abban, hogy jórészt a régi idők miatt a legnépszerűbb még ma is.
2016. ápr. 21. 12:58
 23/27 anonim válasza:
Én is néztem egy szezont szinte végig(2014) aztán vhogy abba maradt, erre soha nem fogok tudni választ adni hogy az F1 miért lett ekkora kedvencem. Viszont azt be kell látni hogy a motogp tényleg fordulatosabb, izgalmasabb, de én úgy gondolom hogy nem is egy kategoria a kettő.
2016. ápr. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Pontosan mit értünk azalatt, hogy nem egy kategória a kettő? Az, hogy a MotoGP izgalmasabb, de az F1-et mégis jobban szereted, elsősorban a média miatt van. Sokkal többet reklámozzák az F1-et, sokkal több F1-es műsor van a TV-ben, mint MotoGP-s. (és ugye az F1-es versenyek, időmérők előtt is van egy hosszabb beszélgetés) Emiatt az F1 jobban megfogja az embereket, és így gondolom a barátaid, ismerőseid is inkább az F1-et nézik, tehát hétköznap is inkább F1-ről beszélgettek.
2016. ápr. 25. 16:09
 25/27 anonim válasza:
szerintem nem
2016. ápr. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Szerintem is kizárt.

Viszont jelenleg a MotoGp a legszínvonalasabb kategória.

2016. ápr. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Szerintem nem is kell hozzá 10 év. Elég 5 is. Pár év múlva a rallycross lesz a legnézettebb. Miért? Kis, folyamatosan belátható pályák, taktikás verseny, sok izgalom, test-test elleni küzdelmek. És nem is beszélve a sebességről. 900-1200 méter hosszú pályákon 150-160-as tempó. És mindezt a közönségtől pár méterre, mégis biztonságosan. Én legalábbis így gondolom. Üdv
2016. júl. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!