Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mit szólnátok ha Czollner...

Mit szólnátok ha Czollner visszajönne kommentátornak Wéber mellé?

Figyelt kérdés
Nekem személy szerint nagyon hiányzik Czollner!
2016. máj. 11. 14:21
 1/5 anonim válasza:
Egy szakmailag nulla, gyerekes viselkedésű idióta? Isten ments! Végre van minőségi, hozzáértő közvetítés a Forma 1-ben! Szegény Gyula annyira buta volt az egész autósporthoz, hogy inkább Angolul néztem a közvetítéseket. Maradjon csak jó távol az ilyenektől!
2016. máj. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Palikon viszont sokat nevettem sőt nevetek a mai napig is a régi közvetítéseken, ettől függetlenül nem szeretném ha leváltanák a mostaniakat, nincs velük gond. Ráadásul Czollner nem volt az a beszédes, Wéber mellé nem lenne jó párosítás, aki a témát viszi és tartja a szót az Zoli
2016. máj. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2016. máj. 15. 22:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Szujót is utálom, de Czollner még rosszabb lenne.
2016. máj. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 sadykowich válasza:

Szujóék nagyon jó csapatot raktak össze (Wéber, Szujó, Kiss, Michelisz, Újvári, Bobák, KissPál, Szeleczky)!


Palik nagyon gáz volt, Czollnert meg kifejezetten sajnáltam, annyira lekezelő volt vele Palik. Ők afféle Muppet Show lennének.


Egyébként Czollner most a SuperCars kommentátora, az is egy baromi jó verseny sorozat!

2018. máj. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!