Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A kommentátornak úgy tudom...

A kommentátornak úgy tudom semlegesnek kellene lennie nem?

Figyelt kérdés
Akkor az olimpián is ugyan úgy semlegesnek kell lennie nem?

2012. aug. 6. 11:48
 1/9 Smartguy86 ***** válasza:
Miért kéne? Az a bíró, akinek nem szabad részrehajlónak lennie. Egy magyar kommentátor miért ne örülhetne a magyar sikernek?
2012. aug. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ó a mai kommentátorok.. A legjobb az volt amikor tornát néztem és a kommentátor röhögött (szó szerint) amikor a tornász leesett a szerről! Azt hittem felrobbanok..

Egyébként szerintem az egyértelmű, hogy a magyaroknak drukkolnak, ebben nincs semmi rossz, sőt az lenne a furcsa ha nem ezt tenné.

2012. aug. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is magyar vagyok, de nekem sértő, hogy lenézi a többieket... értem, hogy a mi embereink , de akkor is szemétség :/ Szerintem bekaphatná ... semlegesnek kell lenni szerintem ... na mindegy
2012. aug. 6. 12:05
 4/9 A kérdező kommentje:
Meg egy tévénél egy kommentátort ki is rúgtak, mert nekünk drukkolt ... én ezt hallottam, hogy ez igaz e azt nem tudom, de ha igen akkor megérdemelte, mert benne van a szerződésben, hogy semlegesnek lenni :/
2012. aug. 6. 12:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem fontos, hogy sportszerű legyen a kommentátor vagyis igenis tisztelje az ellenfelet illetve viselkedjen sportszerűen, legyen semleges pl. olyan dolgokban, mint bírók (az zavaró ha valaki nem ért hozzá és anyázza a bírokat), de az belefér, hogy drukkol a magyaroknak.
2012. aug. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Andizsuzsi ***** válasza:

"mert benne van a szerződésben, hogy semlegesnek lenni :/"


Láttál te már egyetlen kommentátori szerződést is? Ha semleges lenne, akkor fapofával közvetítené a sporteseményeket. Természetesen nem lehet az ellenfelet ócsárolni, kigúnyolni stb., de ezt szurkolóként sem kellene megtenni. Viszont én nem örültem volna, ha pl. Gyurta aranyát úgy jelentik be, mintha a londoni időjárásról tájékoztatnának.

2012. aug. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 MrPifta ***** válasza:

Ha magyar érdekeltség van, nem kell pártatlannak lenni. Teszem azt egy Horvát-Svéd, vagy egy Fradi-Honvéd meccsen legyen pártatlan a kommentár.

Amit a 4-es hozzászóló említ: Egy hokimeccsen történt, egy magyar csapat játszott egy szlovák csapattal. Meccs közben verekedés tört ki, és ő a magyar VEREKEDŐKNEK szurkolt. EZ miatt tiltották el.

2012. aug. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Dehogy kell!

Ezt senki sem követelheti tőlük!Örüljenek csak velünk együtt,adják át, vagy épp teremtsék meg a legjobb hangulatot nekünk!

Sportszerűtlenségek?Nagyon ritkák ,és nem hiszem hogy szándékosan durva!

2012. aug. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
akkor kell semlegesnek lenni,ha El Clásicó van a spanyoloknál.nem szurkolhat testen azt a Barcelonának.de ha megnézed pl az angol kommentárt,érezhető h a sajátjainak szurkol ő is.
2012. aug. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!