Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » I-II fokú porclágyulást...

I-II fokú porclágyulást állapított meg a doki a térdemben.1,5éve szedem kb kihagyás nélkül a porcerősítőt és ez után van mêg a lágyulás. Mennyi idő a gyógyulás?

Figyelt kérdés
Zöldkagylót szedtem egy évig. Most arthoxont szedek. Mit javaslatok mi lenne ami tényleg segítene? Mennyi idő lehet mire helyre jön és tudok edzeni vele? Most már olyan ha futok vele akár gumis pályán nem csak fáj utánna a térdem hanem nem is hajlik. Életem a sport.

2016. máj. 26. 18:13
 1/1 anonim válasza:
Szia! Megertem hogy az eleted a sport de ha faj akkor pihentetned kell! Hagyj el minden gyogyszert. Nezz utana a neten nehany hazi porc es izulet vagy csont erositesnek. Probalj meg a leheto legtermeszetesebb uton elindulni a gyogyulas fele. Minnel tobb Calciumot es D-vitamint vigyel be a szervezetedbe. Keress ra a Ritex pakolasnak es tedd fel magadnak, es ha a kornyeken van gyogyszertar akkor menj el es kerdezz ra a ritex nevu "fozetre".
2016. júl. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!