Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan kell újrakezdeni 5 év...

Hogyan kell újrakezdeni 5 év kihagyás és 8++ órás ülőmunka deka sport mentes élet után ha már minden fáj és minden berozsdásodott?

Figyelt kérdés
Korábban 6 évig heti 5x kondiztam nagyon szépen fejlődtem de munkahelyi változás miatt váltanom kellett hogy meg tudjunk élni és ellehetetlenült a kondiba járás, a hétvégén másodállást kellett vállalni hogy a családot el tudjam tartani robot munkából. De most lenne lehetőségem újrakezdeni, csak már se erőm, se motivációm, híztam 15 kilót, pocakom lett jó nagy. 31 éves férfi vagyok. Vagy ilyen korban már ne akarjam elérni a korábbi szép szálkásan izmos lapos hasas egészséges sehol se fájó állapotot ?

#stressz #újrakezdés #feszültség #kényszer #szomorúság #fáradékonyság #mozgás hiányos kényszer #életmódbeli változás #sok negatív hatás
2016. ápr. 10. 20:27
 1/5 anonim válasza:
Na hát igen, ez nehéz kérdés. Ha hat évig edzettél, akkor már nyilván tudod hogy mit kéne tenned az edzőteremben...vagyis itt csakis a motiváltságon múlik a dolog. Én azt tanácsolom, mindenképpen szerezz edzőtársat, a legjobban ő tud motiválni. Továbbá, ha van példaképed, nézz tőle edzős videókat, hátha segít:) nézd, ahogyan küzd a céljaiért! A 31 év nem sok, az erősemberek nagy része is kb 35-40 évesen van a csúcson. Kitartás! Csináld meg a lehetetlent! Eleinte rossz érzéssel fogsz visszagondolni a régen használt nagy súlyokra, nyilván egy sokkal alacsonyabb szintről fogod újrakezdeni. De törekedj arra hogy minden edzésen menj el a határaidig;) én szurkolok neked!;)
2016. ápr. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem ha ilyen sokáig ültél, akkor nehogy konditeremmel kezdj, mert az izületeid elesztették a rugalmasságukat. Én a helyedben inkább úsznék!
2016. ápr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
1-es válaszoló vagyok. Úsztam 8 évig versenyszerűen:) és azt kell mondjam, hogy nem a legalkalmasabb sport az izmos, erős test eléréséhez, viszont tény, hogy nagyon egészséges. Én úgy értemeztem, hogy te újra izmos szeretnél lenni, kérdező. Van abban valami, amit a 2-es írt. Én inkább a saját testsúlyos edzést ajánlanám indításként, mert az első fél évben rohamos fejlődést eredményezhet (tapasztaltam), és az izületeid kevésbé lesznek veszélyben. De egy idő után majd érezni fogod, hogy már kevés a saját súlyod, akkor irány az edzőterem!:)
2016. ápr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

gerinctorna és saját testsúlyos edzés legalább 3 hónapig a súlyzós elkezdése előtt.

pl saját testsúllyal edzel minden másnap 20 percet és utána 20 percet gerinctornázol.

ha ez sok akkor rövidítheted 10-10 percre,a lényeg hogy egy minimális rendszer visszaálljon ami aztán bővíthető.

2016. ápr. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Fokozatosan, turelmesen, es rendszeresen kezdd el ujra.
2016. júl. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!