Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Itt mindenki azt írja, hogy...

Itt mindenki azt írja, hogy az olimpiai sportolók mind olyan szereket szednek, amiket nem szabadna. Akkor hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Hosszú Katinkán gondolkodtam el, 13 hónap alatt 39 vizsgálaton volt, + ilyen egyéb vizsgálatok, ami a biológiai könyvhöz (útvonalhoz?) van kötve, és így látják, ha megnő a növekedési hormon szintje pl.

39/13 hónap az azt jelenti, hogy kb. ideje nem volt arra, hogy kiürítse szervezetét. Eddig a növit és az inzulint olvastam itt, hogy ezeket nem tudják kimutatni, de a növit az az előbb írtam, és valószínűleg az inzulin is kimutatható úgy.

Nem provokálásból kérdezem, tényleg érdekel, hogy úszhat valaki 27 évesen 2 mp-vel jobbat mint eddig bárki, mikor 23 évesen csak 4. lett?



2016. aug. 9. 00:09
 1/4 anonim ***** válasza:

"Húszféle doppingszerem van, amelyek még mindig kimutathatatlanok az ellenőrzéseknél."

Mondta 8 éve a megbukott doppingbáró. A mai kollégái mit mondanának?

Persze tudom én, hogy valójában az élsportban senki nem doppingol, minden csak rágalom és az ilyen riportok a scifi világába tartoznak:

[link]

2016. aug. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Cortez70 ***** válasza:
Rengeteg cucc van amit még nem tudnak kimutatni.
2016. aug. 9. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
úgy h keményen eddz pl? nem lehetne egyszerűen csak örülni a sikerének és nem a kákán is csomót keresni.HA ő doppingol akkor az amerikai úszók doppingot esznek reggel, délben este.
2016. aug. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
95%
nem érné meg a dopping, hosszú évekre elteszik a mintákat és lehet később ki tudnák mutatni
2016. aug. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!