Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Miért annyira rossz a magyar...

Miért annyira rossz a magyar TV-n a Riói-Olimpia közvetítése? Nem írják hogy mikor mi lesz, és ebből mit közvetítenek pl. Állandó propaganda híradók és reklámok vannak.

Figyelt kérdés

És a M5-n pedig főműsoridőben Góóól magazin volt...


Van valahol máshol is TV közvetítés erről, nem csak a magyaron? Digis vagyok de nem találtam eddig...


Pl. az atlétikáról így csúsztam le.

Tegnapelőtt este végig tenisz volt, ma este golf.



2016. aug. 15. 07:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Tegnap én is kiakadtam, mert az M5-re írták, hogy az ausztrál-görög ffi polót ott fogják mutatni, de sehol semmi.

Én nem Digis vagyok, összesen 10 sport-csatornára fizetek elő, sehol nem mutatták.

De ugyanez van pl. a tenisznél is, mert ami teniszt mutatnak, az a pár hónappal ezelőtt lefutott Roland Garros, stb. ismétlések!!

Az aktuális olimpiai mérkőzéseket nem igazán tudom élőben nézni, esetleg néhány bejátszást ha mutatnak, már amikor mutatnak.

Totál kiakadtam én is ettől a műsor-szórástól.

2016. aug. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez az olimpia úgy szégyen ahogy van mert oké hogy a fidesz 4-5 úgy közvetít ahogy de pl a youtubera egy nyamvadt összefoglalót nem töltenek fel.
2016. aug. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
M4-en minden nap elmondják többször is az aktuális programot. Az M5 nem csak Olimpiát közvetít! Atlétikát közvetítettek az M4-en tegnap is meg ma hajnalban is...
2016. aug. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De könyörgöm nem ülhetünk örökké az M4-et, M5-öt bámulva, csak azért, hogy azt a néhány sport-közvetítést elcsípjük, láthassuk, vagy legalább az eredményről halljunk valamit, ami éppen érdekel bennünket.

Kismillió sportág van, örülünk, hogy sok magyar induló is van, de ez nem jelenti azt, hogy mindenki mindent nézni akar.


Szerintem nem kaptak engedélyt a többi magyar sportcsatorna, hogy az olimpiáról közvetítsenek.

2016. aug. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyilván nem ülhetsz ott előtte, de akkor miért nem nyitod meg az nso.hu-t? Minden le van írva, hogy mi mikor lesz. Ha magyar induló van, akkor sanszos, hogy az M4 adja, ha párhuzamosan van két magyar együtt, de különböző sportágban, akkor egyiket M4 másikat M5. Ez úgy gondolom, hogy természetes, hogy a magyarokkal foglalkozik. De, ha téged valami 3. számú esemény érdekel, amiben nincs magyar résztvevő, akkor kb. kismillió stream van, ahol eltudod érni az adott eseményt. Pl. ez. [link] Itt minden össze van szedve és mindegyikhez van minimum 5 különböző stream. Egyébként az olimpia csak a köztévén van és még a következő kettő is ott lesz, ha jól rémlik.
2016. aug. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az újabb legalja az a zenés összefoglaló, aminek a végén orbán hajrá magyarország hajrá magyarok dumáját is beletették, ész megáll-.-
2016. aug. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!