Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ti melyik sportágat tartjátok...

Ti melyik sportágat tartjátok feleslegesnek az olimpián, melyik az amelyiket kivennétek (ha rajtatok múlna)?

Figyelt kérdés

2016. aug. 23. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Kenu. Borzasztó hülyén néz ki és szinte senkit nem érdekel. Ott van az evezés, ami az egész vízi sport értelme, ha pedig valaki sprinterekre vágyik, akkor még mindig ott van a kajak, ami tök látványos tud lenni. De a kenu??
2016. aug. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a golfot. Ennyi erővel a biliárd is olimpiai sportág lehetne (és 2020-ban lehet be is fog kerülni).
2016. aug. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Baseball.
2016. aug. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A golfot én is kivenném! Azt én még igazából sportnak sem tartom, maximum aktív szabadidős tevékenységnek.


A másik amit a magam részéről fölöslegesnek tartok az olimpián, az a labdarúgás. A foci az EB, VB, BL-döntők, ilyen-olyan bajnokságok lévén amúgy nagy figyelmet és népszerűséget kap. Felesleges, hogy szerepeljen az olimpián.


A harmadik pedig a gyaloglás. Nézni is rossz, totyognak mint a bespeedezett kacsák.

2016. aug. 23. 21:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is a golfot.Bár,ha a bírókkal nem tudnak valamit "kezdeni",akkor a birkózást is nyugodtan kivehetnék.
2016. aug. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A birkózás tényleg kabaré az utóbbi pár olimpián. Lehetnének normális bírók, és kidolgozhatnának egy szintén normálisabb szabályrendszert is. De törölni semmiképpen! A birkózás egy olimpiai úgymond ALAPÍTÓ sportág, már az ókori olimpiákon is szerepelt. Ez olyan dolog mint ha a egy autónak nem lenne motorja, vagy rock zene gitár nélkül.
2016. aug. 27. 17:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Abban egyetértünk,hogy "alapító" sportág,de nem lenne szabad ennyire esetlegessé tenni,hogy kit "hoznak ki" győztesnek.
2016. aug. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

"de nem lenne szabad ennyire esetlegessé tenni,hogy kit "hoznak ki" győztesnek"


Igen, ez így van! Abszolút egyetértek. Két bronz érmet vettek el tőlünk a szemét bírók, birkózásból. Oké, az is igaz, hogy lehettek volna jobban felkészültek a magyar birkózók. De ez a mentalitás, hogy előre lezsírozzák, hogy kik legyenek a győztesek, ez undorító. Az olimpiának a sport tisztaságáról kellene szólnia. Egy küzdősportnál pedig igen is jobb "harcos" győzzön.

2016. aug. 28. 16:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a gyaloglást venném ki, mert abban a formában, azokkal a szabályokkal egy elfajult mozgásforma, és még az eredmény is sokszor azon múlik, mennyire szemfülesek a bírók. Helyette bevezetnék valami ultramaratoni futótávot, pl. 100 km-t.
2020. jan. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!