Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » F1! Most szeretnék egy öszinte...

LaciGrosj8 kérdése:

F1! Most szeretnék egy öszinte választ az F1 rajongóitól! Ti miért szeretitek jobban nézni az F1-et a balesetekért vagy a szép elözésekért?

Figyelt kérdés
Én az utóbbi közé tartozom.Ti melyik közé tartoztok?én azokat kevésbé értem akik csak a baleseteket várják,nyilván látványos hogy repkednek az alkatrészek meg minden,de hat ez nem olyan olcsó mulatság azért.Mert azért az nagy munkát igényel ujjá épiteni az autót.Föleg ha az ember az idömérö elött a 3.Szabadedzésen hibázik és töri rommá,amivel olykor az idömérön való részvételt kockástassa.És így a csapatnak sokszor nincs ideje a kvali elejére rendbe tenni az autót.(Megj.nincs már tartalékautó és a 3.edzést 11-12 kozott bonyolítják le,vagyis az idömérö elott 2 oraval.Tehát mindezt összegezve én inkább visszanézem Max Verstappen lenyügözö elözéseit mint pl.Alonso és Gutierrez tavalyi eml Melbourne-i bukását!

2017. jan. 12. 14:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem, csak maga az élmény és hogy lássam a kedvencemet és szurkoljak neki. Még nem is hallottam olyan, hogy valaki a baleseteket várja.
2017. jan. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De aki mégis várja a baleseteket,annak ajánlom a Cobra 11 eddigi részeit.Ha tényleg van ilyen örült,de még én sem hallottam ilyen illetöröl.Kössz a válaszért : -) én is szurkolok vkinek méghozzá csapat most nincs kedvenc pilótám hajrá Renault F1 Sport Team javítom a kérdésem egyik mondatát"Nyilván,amellett hogy látványos" Üdv mindenkinek csak olyan felmérésre vtam kiváncsi.És így remélem h tényle nincs olyan aki csak a balesetet várja
2017. jan. 12. 15:20
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én Alonsot szeretem, a baleseteket pedig jobb elkerülni, nem hiányzik még egy F1 versenyző, aki ott veszti életét. Veszélyes egy sportág.
2017. jan. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
67%
Balhékért, lányos Hamilton nyafogásokért, Max Verstappen szabálytalanságaiért, csapaton belüli feltartásos taktikáért, amivel másokat bosszantanak és egyéb trollságokért.
2017. jan. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 MrPifta ***** válasza:
82%
én szeretem a baleseteket nézni. Persze ne haljon meg, de törje össze a kocsit, essen ki!
2017. jan. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én rendszerint az izgalmas eseményekben gazdag látványos FI-es autó versenyeket, a jól átgondolt mesterien előkészített, szebbnél szebb előzéseket szeretem nézni. Nagyon reménykedem, hogy majd ebben az évben is láthatok a versenyzőktől, szebbnél szebbnek tűnő felejthetetlen szép előzéseket a tv képernyőn keresztül
2017. jan. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Előzések a fordulatos események a jó taktikai csaták. Persze a baleset nem izgalmas de annak is van egy felfokozott állapota, de azért 200-al a fal nem kellemes. Na meg a HAMILTON nyafogásért:)
2017. jan. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
53%
Mindegy,csak legyen min.teszt! Nem leszek én futószalagon gyártott f**zkalap,aki csak a múlton rágodik és csak kritizálja a jelent,mert "nintty véjcsízz ézs háng". Komolyan nem lehet az ilyeneket megérteni. Ha a valaki a balhét keresi,nagyon rossz helyen van,nézzen vv-t meg ilyesmit.
2017. jan. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%
Engem 17 éves lányként mindenki megbélyegez azzal, hogy a pilóták miatt nézem; én imádom nézni az action miatt, meg hogy szurkolhassak az említett nagy kedvencemnek, Max Verstappennek. :) Gyerekkorom óta az fogott meg ebben a sportban, hogy nem szokásos, van benne izgalom és olykor hatalmas pofont is tud adni - lásd Massa majdnem világbajnoki címe -.
2017. febr. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
68%

A valódi -nem DRS kikerülés szagú- előzésekért, a helyszínről, pedig a sebességélményért ill. a gyorsulás látványáért. A hangért, amit már nem is merek megemlíteni a tubó korszakban... Én az első évben láttam a turbós autókat és a V8-hoz képest a hangjuk hatalmas csalódás volt. Azóta helyszínről nem is néztem F1-et.


Idén szerintem gond lesz, mert a megnövekedett kanyarsebesség miatt még kevesebb előzés várható...

2017. márc. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!