Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » F1! Most szeretnék egy öszinte...

LaciGrosj8 kérdése:

F1! Most szeretnék egy öszinte választ az F1 rajongóitól! Ti miért szeretitek jobban nézni az F1-et a balesetekért vagy a szép elözésekért?

Figyelt kérdés
Én az utóbbi közé tartozom.Ti melyik közé tartoztok?én azokat kevésbé értem akik csak a baleseteket várják,nyilván látványos hogy repkednek az alkatrészek meg minden,de hat ez nem olyan olcsó mulatság azért.Mert azért az nagy munkát igényel ujjá épiteni az autót.Föleg ha az ember az idömérö elött a 3.Szabadedzésen hibázik és töri rommá,amivel olykor az idömérön való részvételt kockástassa.És így a csapatnak sokszor nincs ideje a kvali elejére rendbe tenni az autót.(Megj.nincs már tartalékautó és a 3.edzést 11-12 kozott bonyolítják le,vagyis az idömérö elott 2 oraval.Tehát mindezt összegezve én inkább visszanézem Max Verstappen lenyügözö elözéseit mint pl.Alonso és Gutierrez tavalyi eml Melbourne-i bukását!

2017. jan. 12. 14:53
1 2
 11/18 anonim válasza:
56%
Most akkor van előzés", vagy nincs? Istenem, a prűd rajongók állandóan ellent mond magának. :p
2017. márc. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
68%
11.: Prűd vonatozás van és a végén Vettel megsimogatja a Ferrari orrán lévő nyúlványt, khm, izét.... f@st.
2017. márc. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Mert az ágaskodó ló, a méreteiben már összement "kukacon" kapott helyet.: [link]


Úgy tűnik a szabályok miatt a "kukac", még mindig fontos tartozéka marad az F1-nek. Legalább győzelem esetén lehet mit simogatni, csókolgatni. :-)

És a lányok is nézik a sorozatot végre!

2017. márc. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként idén, én régi Ferrari szurkolóként a Mercedes - Ferrari párharc miatt nézném!


Reménykedek, hogy Hamilton és Vettel sokszor versenyezhet egymás ellen! Mindkettejük nagyon tehetséges és gyors.


viszont könnyen elkiabálhatom, mert lehet a Mercedes a kezdeti Ferrari siker ellenére később jobb lesz sokkal.


Az autók kinézete brutális és impozáns, a kanyarsebességek durvák. A széles gumik és kasznik jól néznek ki. Azonban ezt gyorsan megszokja az ember, főleg, ha unalmas, eseménytelen versenyek lesznek...


Reméljük, nem így lesz. Sajnos az első unalmasra sikeredett. Az Ausztrál pálya elavult ezeknek az autóknak.


Monaco lesz a vicces, olyanok leszek, mint majom a köszörűkövön... Az "úthenger" gumikért, viszont respect!

Végre látszik, hogy valamelyik szabályalkotó játszott gyerekkorában legalább matchboxokkal!

2017. márc. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

12 éves korom óta, 1994 óta nézem. Schumacher nagy kedvencem volt, drukkoltam neki. Mióta nem versenyez azóta csak az élmény kedvéért - győzzön a job. :)


Engem amúgy a versenyeken kívüli dolgok, a versenyzők egymással való viszonyai, magánélete is érdekel, szoktam olvasgatni ebben a témában is.

2017. máj. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
12:Ember, most mit akartok? ':D Vonatozást vagy kikerülést? Ezért nem szeretek F1 csoportokbam lenni, mert az ilyenek elveszik a kedvemet. -.-
2017. máj. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Van olyan aki a 'balesetekért' nézi???
2017. nov. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A szép előzésekért!
2017. nov. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!