Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » F1! Nektek is hiányzik Robert...

LaciGrosj8 kérdése:

F1! Nektek is hiányzik Robert Kubica?

Figyelt kérdés

2017. jan. 16. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
9%
Nekem aztán marhára nem. Egy nulla volt a csávó.
2017. jan. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Voltak jó pillanatai, nekem még a 2000-res évek eleji F1 volt az F1.
2017. jan. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyik kedvenc volt, nagyon sajnálom, és igen hiányzik, de kérdés, hogy kapott volna olyan autót, amiben megmutathatta volna a tehetségét. Mert ilyen középerős, 3-4-5. számú autókba csupán a dobogók és egy-egy győzelem a realitás éves viszonylatokban.


Az tagadhatatlan, hogy korosztályának egyik legtehetségesebb versenyzője volt, én 4 embert emelnék ki ebből a 84-87-es generációból: Rosberg, Kubica, Hamilton, Vettel. Esetleg még Hülkenberget éreztem néha idevalónak. És ebből a négyesből valószínűnek tartom, hogy nem a leggyengébb, sőt talán a legerősebb. Nagyon-nagyon tehetséges volt. De RedBullba valszeg nem kerülhetett volna, később pedig a Mercedesbe sem, úgyhogy ez idő alatt nem biztos, hogy megkapta volna az uralkodó technikákat. Talán 2012 lehetett volna az ő éve a Lotussal.

2017. jan. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A tehetségét így is megmutatta, inkább úgy mondom, hogy ahol kibontakoztathatta volna a tehetségét, mert mégis egy ilyen pilótának, legalább a VB címért végsőkig való kűzdés a cél. (2008-ba már-már megvolt ez, de annál a BMW-nél is kicsit erősebb autó kellett volna, mert ott egyértelműen a Ferrari és a Mclaren mögött volt a technikát illetően, és még így is az az évben peches, pontatlan Raikkönen mellett jött, Kovalainent legyőzve, aki Mclarenes volt).
2017. jan. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!