Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ti melyik F1-es pilóta Vb...

LaciGrosj8 kérdése:

Ti melyik F1-es pilóta Vb címének örülnétek ebben az évben?

Figyelt kérdés
Én leginkább Magnussenének.És most semmi tudományos alátámasztást nem kérek,pusztán a szimpatia és az eredményesség vmint a rutin.

2017. febr. 1. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Verstoffen
2017. febr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyílván Raikkönen, mert ő a kedvencem, de ha Massa feltámadna, vagy Alonso újra a csúcsra érne, annak is nagyon örülnék. Ricciardo vb címének is örülnék és az is tetszene, ha Perez nőné ki magát, akit az utóbbi évek alapján egyre jobb pilótának tartok, úgy hogy mindig is tehetségesnek gondoltam. Hülkenberggel is hasonló a helyzet, főleg, hogy ő pedig kissé hanyatlott az utóbbi időben, örülnék ha csúcsra érne. Verstappenre is gondoltam először, hogy megemlítem, de jobban örülnék, ha a fiatal generáció még váratna magára és nem kezdődnének el megint ezek a Verstappen-érák, mint anno a Schumi, vagy a Vettel.

Még talán Sainznak örülnék, ő szimpatikus, de ennyi, másnak már nem örülnék.


De nyilván ez mind fikció, az F1-be úgy se történhet ez meg. Itt már az első futamokon körvonalazódni fog, hogy egyáltalán kinek lehet esélye VB címre. De már most tudni lehet, hogy valszeg a Mercedes, jó esetben a Ferrari, RB pilótái közt fog eldőlni, és ha szerencsénk van a McLaren végre felzárkózik. Szóval Vettel, Raikkönen, Hamilton, Bottas, Verstappen, Ricciardo, és esetleg Alonso vagy Vandoorne.

2017. febr. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Michael Schumaher.
2017. márc. 19. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Alonso
2017. márc. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Vettel
2017. aug. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!