Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Elengednének engem oda?

Elengednének engem oda?

Figyelt kérdés
most kerültem be nemrég egy verseny csoportba és nagyon fejlődünk. Több versenyen is részt veszünk amik persze itt Magyarországon történnek. Viszont a következő verseny (ami még magyarországi)kijutás esetén külföldön történne. Eleve a szüleim féltenek de amikor megkérdeztem tőlünk, hogyha kijutunk máshová mennénk kb 3 napra arra is rábólintottak és ezt már nem lehet visszavonni. Most újra elmondtam nekik hogy ne felejtsék el de úgy látszik hogy nem akarják. Pedig nincs más opció mivel nem lehet visszamondani... Hogyan tudnám őket újra meggyőzni? (előre is köszönöm a válaszokat!!)

2017. febr. 13. 12:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem érthető, hogy féltenek. Nyugodj meg, engedni fognak, de tövig rágják a körmüket. Bizonyítsd nekik, hogy érett vagy (segíts a házimunkában, pontos érkezés..), így könnyebben engednek. Sok sikert nektek!
2017. febr. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!