Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért itél el engem a többi...

Miért itél el engem a többi ember azért, mert 15 évesen testépítéssel foglalkozok? Részletesebben lent⬇⬇

Figyelt kérdés
4 hónapja kezdtem el a testépítéssel foglalkozni, mivel elég vélony alkat vagyok, azóta sikerült nagy nehezen feltuszkolnom magamra 4kilót. Mivel oda figyelek a táplálkozásra és nem nagyon látszik a változás, az emberek azért piszkálnak mert: 1 fiatalon kezdtem(ami szerintem nem igaz), 2 nem fejlődök sehova, 3 nem látszik a fejlődés eredménye és még sorolhatnam. Mindig azzal piszkálnak, hogy egy pálcika vagyok, még úgy is, és az is leszek hiába kondizom. Megpróbálok nem figyelni a gyűlölködésre, de már nagyon zavar. Tudtok bármi tanácsot adni? Válaszotokat előre is köszönöm

2017. jan. 2. 00:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Le kell őket tojni. Ennyi. Velem is ezt csinálták pár hónap edzés után, aztán ma már mindenki vagy dícsér vagy kussol. Ilyenek egyes emberek sajnos.
2017. jan. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
56%
Az életben két dolog számít. Hogy mekkora a karod, és hány kilót bírsz felhúzni.
2017. jan. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Őszintén, 31 cm a karom szálkásan és 80kg-val felhúzok, a max amit kihuztam 122,5 kg csak az a baj h 188cm magas vagyok és csak 66kg... testzsirszazalek 10, ezért vékonynak látszom ha ruhát hordok csak akkor látszik valami amikor uszodában vagyok stb...
2017. jan. 2. 01:01
 4/24 anonim ***** válasza:
89%
Majd, ha lesz rajtad +20kg, akkor nem fognak ugatni.
2017. jan. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Kenzo Tenma ***** válasza:
91%
Mert sokan szeretik a gyűlölködést mint hobbit űzni, de ne foglalkozz velük, ezek gyökerek. Tömegelj szépen aztán majd amikor 3 év múlva rajtad lesz +20 kg izom akkor majd nézhetnek.
2017. jan. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%
Én úgy vettem észre, hogy aki a testépítőket szekálja annak a legtöbbje nincs kibékülve magával és nem is néz ki jól. Én még nem láttam volna, hogy egy kidolgozott testű rendszeren edző ember szekáljon tőle gyengébbeket
2017. jan. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Ha nem jött fel sok zsír, akkor remekül fejlődsz, amúgy abban se lenne semmi, ha eleinte nem lenne közel tökéletes az edzés vagy az étkezés s nem fejlődnél, de kitartanál s később igen... Bár a te szintedről s korodban még könnyű fejlődni, azt hiszem, de van, aki nem tud eleget enni pl.

Nagyon jól csinálod, bárcsak ennyi eszem lett volna tiniként. Sajnos ez egy ilyen világ, elkezded csinálni azt, amit tenned kell, de valakik mégis beléd kötnek. Ne foglalkozz velük, ha lehet. Mindig lesznek ilyenek. Igazán kívánom, hogy 1-2 év alatt beléjük fojtsd a szót a megjelenéseddel...

Nem rajtad, rajtam nem nagyon látszik a változás, báér nem is csinálom elég komolyan s amúgyis szálkásítok, elvileg. Mindegy. Edzeni JÓ, nem az amúgy senki naturálnál nem gyors izomnövekedés az egyetlen haszna... Jó, hogy csinálod, tényleg. Akkor is, ha a környezetednek kevesebb esze van, mint neked. (Komolyan, van egy brilliáns ötlete egy ifjoncnak és többeknek muszáj hülyeségeket beszélniük?)

2017. jan. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
10%
Lehet, hogy ti magatoknak ti vagytok a tökély, és azt hiszitek magatokról, hogy jól néztek ki, miközben másoknak frankón felfordul a gyomra tőletek. Ehhez nem kell úgy kinézni, mint ti. Nézőpont kérdése csupán, hogy kinek mi tetszik! A legtöbb embernek ti nem tetszetek. Szóval baromság ez a "nem jól néz ki" azért mondja, mert ez nem igaz! Neked nem néz ki jól, ezt tedd hozzá. Nekem se néztek ki jól ti. A 2#-es jól meg is mutatta, hogy milyen szellemi színvonalon éltek ti. Primitív és egyszerű gyerek.
2017. jan. 2. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Ugyan azért, amiért 25 meg 35, 45 évesen is elítélik sokan a testépítőket...

Soha meg nem értett jószágok vagyunk... mi meg azt nem értjük meg soha, miért rossz az másoknak, ha mi kiszámolt étrendeket követünk és súlyokat emelgetünk...

Kár ezen filózni...

2017. jan. 2. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

--gömb--


Le kell szarni őket, ez a megoldás. Én 16 évesen csak kikapcsolódásképpen edzegettem a sulis kondiban és egyszer miközben épp bicepszeztem az egyik nagydarab (karatés) oszttárs ránézett a kb 28-as karomra és azt mondja, ebből nem lesz semmi. Én konkrétan szemberöhögtem.

Meg guggoltam, nem nagy súllyal és a másik meg mondja hogy "összetörsz!". Persze ő maga még annyival se tudott volna guggolni.

2017. jan. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!