Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » 14 éves lány vagyok és nagyon...

14 éves lány vagyok és nagyon szeretnék sportolni, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, 171 cm. Nagyon sok sport érdekel. Régen kéziztem, amit szerettem de sajnos abba kellett hagynom. Érdemes még most elkezdenem vagy inkább hagyjam? Tudtok esetleg klubbot ajánlani Pesten vagy a környekén sportággal együtt? Köszönöm.

2017. júl. 18. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
A futás biciklizés görkorizás az amit sose késő elkezdeni és nem is lehet korán kezdeni, szóval bármikor belefoghatsz. De a kézit se add fel...
2017. júl. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rúdtánc
2017. júl. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Deadpool xD válasza:
Szerintem kezdj el egy olyan sportot amivel megtudod magad vèdeni ha esetleg megtámadnak .. Ajánlom a boxot .. 15/f vagyok 2 ève boxolok ès k***@ joh 😅😅
2017. júl. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!