Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti hogyan csináljátok? 36...

Ti hogyan csináljátok? 36 Éves lány vagyok,62kg-rol fogyókúrával lefogytam 52kg. Természetesen sikertelenül viszaszedtem 4kg. Egy hónapja elkeztem spórtolni kondizni, futni, jelenleg 55-56kg vagyok.

Figyelt kérdés
Elhatároztam szeretnék kis izmot építeni de az látszódjon is persze .Heti 4-5 napot súlyzózom kb fél órát melette futópadozok stb.Összeségibe 1-1.5 órát edzek.Tudom az izomhoz kalória plusszkell,a fogyáshoz deficit.Hogyan csináljam??rendben legyek ne zsirosodjak?Fehérjeport iszok edzés után,eszek rendesen.Rettegeg mérlegre állni mert attol tartok visszahízok"nálam ez beteges"honnan tudom híztam,vagy izmot nővesztettem ha gyarabszik a súlyom?Hogyan csináljam?1kg jött rám mióta edzek.

2017. máj. 5. 08:22
 1/4 anonim válasza:
Erre en is kiváncsi lennék mert ugyanebben a szituációban vagyok mint te :/
2017. máj. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1-2gramm*testtömeg fehérjére van szükséged.

Valószínüleg elég az 1gramm is de 2gramm*testtömegnél többet biztosan nem tudsz felhasználni naponta.

Tömegnövelésnél is törekedj az alacsony zsírbevitelre, max 1gramm*testtömeg, de én még ezt is magasnak tartom, egyedül az esszenciális zsírok bevitelére kell kicsit odafigyelni...

Ha ezek megvannak, akkor indíthatsz egy 4gramm*testtömeg szénhidráttal, elég havonta 1* mérlegre állni, ha 0.5kg nál több jött fel, akkor vissza venni a szénhidrátból egy kicsit, ha kevesebb, akkor adni hozzá...

Egy átlag csaj naturalban kb 10kg izmot tud felszedni, ebből au első évben 5-öt, jó genetikával és étrenddel.

Ha tisztában vagy ténylegesen grammra pontosan a bevitt szénhidrát, fehérje, zsír mennyiségekkel, akkor pofon egyszerű kordában tartani a zsírosodást.

Csak az elején macerás a számolgatás, egy idő után olyan vagy, mint neo a mátrixból, ránézel a kajára, és látod a számokat...

2017. máj. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor ha jó értem scittec nutrition 100% whey protein egy adagot javasolt ami 22gfehérje ,akkor két adagot kellene meginom?és összeségibe ha különtudom választani a dolgokat szénhidrát,fehérje stb,amkor mennyi lehet a napi kalória mennyiség amit bevihetek hogy ne hizzak,de legyen értelme?bocsi ha érthetetlen vagyom
2017. máj. 5. 12:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha izmot építessz nehezebb leszel. Eleinte nagyobb a súlyod, de a nagyobb izomzat több kalóriát éget, azaz könnyebb lesz fogynod. Tehát előbb hízol, utána fogysz. Nem kell félni.
2017. máj. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!