Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sportolni szeretnék valamit,...

Sportolni szeretnék valamit, de tanácstalan vagyok. Valaki segítene?

Figyelt kérdés

13 éves vékony testalkatú lány vagyok. A sport gondolata nem is olyan régen merült fel bennem, mivel nincs hobbim, + izmosodni szeretnék. Nem tudom, hogy mi az, amit még nem késő elkezdeni, én vívásra vagy kerékpározásra gondoltam, de nem tudom, hogy melyiket válasszam, vagy esetleg valami mást kéne sportolnom. Viszont csak így elkezdtem magamnak futni, de attól félek, hogy csak fogyni fogok.

(A sportot komolyan gondolom.)

Valaki segítene?



2016. aug. 19. 18:24
 1/5 A kérdező kommentje:
És még nem vagyok hajlékony, 4 évig táncoltam, úszni tudok, habár még Eric Moussambani is legyőzne.
2016. aug. 19. 18:27
 2/5 anonim válasza:
Szia ! Énis vékony voltam és szerettem volna valamit sportolni . Én végül a görkorcsolyázás mellett döntöttem,és nem bántam meg . Nagyon jó lábad és feneked lesz tőle :)
2016. aug. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát vívástól is jól fog kinézni:D A legtöb vívólánynak nálunk nagyon jó alakja van. Én ajánlanám a vívást, de lehet hogy attól is fogynál. A plasztron (ruha) alatt nagyon izzad mindenki. Viszont kétségkívül jóalakod lesz tőle.
2016. aug. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ha van lehetőséged lovagolj. Nekem 5 lovam van. Ma pont meghúztam a hátam az egyik miatt (tudom ez rossz példa). Nagyon fájt alig bírtam járni de kedvem volt lovagolni (nagyon). Feltettem az egyik pónimra a kantárt, felültem rá (aki ismer tudja hogy én nyereg nélkül lovagolok) és elindultunk. 5 perc múlva nem fájt SEMMIM. A lovaglás nem csak egy sport ez egy kapcsolat. Nincs jobb annál mikor a semmi közepén vágtázol a ,,társaddal" olyan mintha repülnél. Minden fájdalmad elmúlik. Sokan mondják, hogy ez könnyű... (baromság!)

UI.: Remélem tudtam segíteni :)

https://www.youtube.com/watch?v=JlWGq88lvaQ

2016. szept. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2016. szept. 18. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!