Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek kik a top3 forma...

Szerintetek kik a top3 forma 1-es pilóta a jelenlegi mezőnyben?

Figyelt kérdés

Esetleg, ha van kedvetek, kiket tartatok a 3 legrosszabbnak?


A pilóták teljes listája: Lewis Hamilton, Valtteri Bottas, Daniel Ricciardo, Max Verstappen, Sebastian Vettel, Kimi Räikkönen, Sergio Perez, Esteban Ocon, Felipe Massa, Lance Stroll,

Fernando Alonso, Stoffel Vandoorne, Carlos Sainz, Daniil Kvyat, Romain Grosjean, Kevin Magnussen, Nico Hülkenberg, Jolyon Palmer,Marcus Ericsson, Pascal Wehrlein



2017. júl. 19. 16:16
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Az én sorrendem Vettel, Hamilton, Verstappen lenne. A legrosszabbak pedig: Palmer, Vandoorne, Stroll.
2017. júl. 19. 17:24
 2/15 anonim ***** válasza:

Az én sorrendem: Vettel, Alonso, Hamilton

Akiket még jó pilótának tartok: Verstappen, Ricciardo, Perez és Hülkenberg

2017. júl. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Legjobbak: Alonso, Hamilton, Vettel

Leggyengébbek: Palmer, Ericsson, Kviat

2017. júl. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%
Hamilton , Alonso, és mostmár az ifjú padavan Verstappen. Azért nem Vettel, mert neki nem volt még erős társa, csak egyszer Ric, de abban az évben nagyon rosszúl ment neki. Raikkonen pedig sajnos már nem a 10 évvel ezelőtti formájában van
2017. júl. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Legjobbak: Alonso, Verstappen, Ricciardo

Leggyengébbek: Palmer, Ericsson, és talán Kvyat elég gyengusz még, de nem mondanám, h sokkal jobb lenne Magnussen, Stroll, talán Wehrlein se pl. nála.


Remélem az RB újra jó lesz, és elp**csázzák a két túlsztárolt tejfelesszájút.

2017. júl. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti, és Hamilton? Buttonnél képes volt egész évben stabilan rosszabb teljesítmény nyújtani, Rosberg meg verte, aki azért szintén nem a legjobb pilóták egyike, az F1 történetében. Most Vettel mögött van egy rosszabb autóval. Ricciardonak egy sz*r éve volt Kvyat ellen, de akkor én ahogy láttam Kvyatnak minden összejött, Ricciardonak meg semmi, és nagyjából u.a. pontjuk volt nem volt egyikük se egyértelműen jobb. Idén viszont megint nagyon formában van, szerintem az egyik legjobb pilóta.
2017. júl. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mármint szerintem Vettel Ferrarija gyengébb, mint Hamilton autója, ami a legjobb a mezőnyben.
2017. júl. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nálam sorrend nincs, csak kategóriák: Alonso, Hamilton, Vettel a legjobbak.

Max Verstappen jelenleg a leg ígéretesebb tehetség.


Van pár jó pilóta még, Ricciardo, Raikkönen, Hülkenberg, Bottas. Massa is egy állandó, rutinos róka, örök másodpilóta, ő főleg az autófejlesztő képességeiről híres, ezért is tartották meg szerintem.


Amit még írni tudok, hogy jelenleg a közép és sereghajtó versenyzők agyon vannak sztárolva. A versenyeken történt manővereket elnézve több "Takagi" és "Katajama" tartózkodik idén a Forma 1-es rajtrácson.

2017. júl. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

3 legjobb: Hamilton, Ricciardo, Verstappen és Alonso. Ja, most látom hogy ez 4. :D Hiába, ők a legjobbak. Vettel nekem sehol sincs, örök mázli bajnok, messze legjobb autóval, gyenge másodszámú csapattárssal tudott csak nyerni, aztán jött Ricciardo és elverte. Mellette sportszerűtlen és hsiztis is. Ő nekem 10-be sem nagyon kerülne be. Raikkönen is nagyon gyenge már, ő már majdnem benne van jelenleg a 3 legrosszabban.

A legrosszabbak: Palmer, Ericsson, Kvjat, esetleg Vandoorne bár nála az autó is sokat nyom a rossz teljesítményén. Stroll még túl fiatal, nagyon hullámzó, ő kérdőjeles.

2017. júl. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Legjobb: Alonso, Vettel, Hamilton

Legrosszabb: Magnussen, Palmer, Raikkonen

2017. júl. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!