Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szeretnék kérni pár tanácsot...

Szeretnék kérni pár tanácsot küzdősport?

Figyelt kérdés
Decemberben lesz versenyen És négy emberrel kell meg mérkőznek és csak én vagyok egyedül külföldi szóval hogy tudok felkészülni rendesen Napi két edzésen van reggel futás erősítés délután erősítés és technikai edzés de Ezenkívül szeretnék többet fejlődni izomzatra mit tanácsoltok?

2017. okt. 5. 12:56
 1/2 anonim ***** válasza:
49%
Mit takar az erősítés ? Súlyzós edzést ? Hát figyelned kell a kajára , regenerációra .... Válassz ki egy súlyzós edzéstervet ( pl icf 5X5 ) és csináld . Bár itt is kell a heti 3 edzés + a kaja , regeneráció de azt írtam . Esetleg gyakorold a technikát nehezítve ( pl ütés közben fogj súlyzót a kezedbe , rúgás gumiszalag bár a szalag ütéshez is jó vagy + bokasúly , csukló ... ... ... ) De azért óvatosan .
2017. okt. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

gondolom délután küzdelem is van,nem csak erősítés és technika.

akkor meg bőven elég lesz a napi 2 edzés.

annyi,hogy a délutáni edzésbe teljesen felesleges az erősítés,mert elveszi az időt a bunyóból és a technikai részből.

2017. okt. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!