Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » 31 évesen döbbentem rá hogy...

31 évesen döbbentem rá hogy meglepően gyors vagyok és szeretnék elkezdeni sprintelni (rövidtáv futni 60-100 m) 1-2 versenyre is szeretnék eljutni. Hogy tudnám elkezdeni?

Figyelt kérdés
Tudom sokan mondjak hogy késő meg nem lehet de nem érzem magam annyinak amennyi vagyok. Esetleg van egy tapasztalt atleta köztetek?

2017. nov. 21. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztosan vannak amator versenyek ... jelentkezz ... probald ki magad ... ki fog derulni, hogy valoban gyors vagy-e. Ha tehetseg vagy fel fognak fedezni a szakemberek, ha viszont csak tulzo az onbizalmad, legalabb eltudod majd helyezni magad a valos helyedre.
2017. nov. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Élsport szinten késő, mert a sprinterek a huszas évek közepére már egy hajszálnyit veszítenek is a maximális sebességükből. Egy 31 éves szervezet itt már nagyon kiégő, csökkenő pályán van. Ha most kezded el, akkor még erre rá kellene 8-10 év kemény munkát végezned.
2017. dec. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!