Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hogyan tudnék javítani az időmön?

Hogyan tudnék javítani az időmön?

Figyelt kérdés
3 hét múlva futok 1500m-t országoson, eddig 4:34 volt a legjobb. Hogyan tudnám ezt az időt olyan 4:26/27 környékére lefaragni?

2018. máj. 10. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki számára működő edzésterv nem létezik.

Én keresnék egy edzőt, hátha tud segíteni, bár ilyen kevés idő alatt nem hiszem, hogy lényegesen tudod növelni az edzettségi szintedet. Főleg, hogy már így is nagyon edzett vagy, az első olimpián 4:33-as idő jelentette az aranyat.

Én esetleg kipróbálnám, hogy a koffein javítja-e a teljesítményed. Még van időd kimérni, hogy egy csésze kávé javít-e rajta némiképp. Nekem személy szerint sokat dobott a 3 km-es teljesítményemen, de én messze nem vagyok annyire edzett, mint te.

2018. máj. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valamilyen tápkieget használsz ?
2018. máj. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Rendben, lehet megpróbálom a kávét, már én is gondolkodtam rajta.

Nem, nem fogyasztok táplálékkiegészítőt.

2018. máj. 13. 08:28
 4/4 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

Persze előtte azt is tapasztald ki, hogy az emésztésed hogyan befolyásolja. Sok embernek rövid időn belül székelhetnéke lesz tőle.

Másik tippem:

Nem tudom hány kg. vagy, de ennyi idő alatt egy átlag ember 1 kg-ot tud fogyni. Elvileg minden leadott kg javítja az idődet a 800 méter feletti távokon. (Nézd csak meg hogy néznek ki az olimpián a hosszútávfutók)

Nekem ez is segített régen valamennyit.

Van is erre kalkulátor, hogy hány kg minusz mennyivel javítja a tempódat.

Pl.:

[link]

2018. máj. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!