Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Én vagyok az egyetlen, aki...

Én vagyok az egyetlen, aki örül annak, hogy Charles Leclerc a Ferrari pilótája lesz 2019-től?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ezért egy csomó Kimi fan fog utálni, de szerintem a Jégember csak a helyet foglalta 2015 óta. Személy szerint nagyon örültem Leclerc érkezésének, mert így végre a nagyok között is bizonyíthat majd. Nem mellesleg a jövő egyik nagy ígéretéről beszélünk. Csak nehogy Vettel vízhordója legyen majd...
2018. szept. 11. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy az egyetlen. Nincs más ilyen szuper F1-ben jártas élestlátó ember mint te! Is igen Kimi egy RÉMES ember volt.
2018. szept. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Raikkonen szurkolokent mondom, h orulok neki :D. Sztem Kiminek csak ugy lenne ertelme maradni, ha visszavaltananak V10es motorokra, amióta turbo van, nagyon gyengen teljesit.
2018. szept. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 - Jól ironizálsz

#2 - A V10-es motorok visszatérésének én is örülnék, de sajnos ez már nem fog megtörténni :(

2018. szept. 11. 21:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Leginkább ezért se nézek F1-et :D. De azért képbe vagyok, az eredményeket szoktam követni, talán valamit fejlődött Kimi az első turbós évéhez képest, de sztem ő simán jobb pilóta volt mint Vettel, amíg nem ilyen motorokkal mentek, azóta viszont mindig mögötte van, max. azt mondhatja el, hogy már összességében nem sokkal. Viszont amíg mögötte van, sose fogják rá építeni a csapatot. Szörnyű, h a kedvencemnek, ekkora tehetségnek ilyen szürke karrierzárás jutott, de ahogy Alonso visszavonul az méginkább méltatlan, az F1 egyik legnagyobb élő legendája az az ember.
2018. szept. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kimi már öreg, egy nagyon jó versenyző, de már nincs azon a szinten, mint Hamilton, Alo, Verstappen, néha Vettel. Leclerc azt a szintet fogja hozni, mint Kimi, és még olcsóbb is. Az egyetlen kockázat, h csipegetni fogja Vettelt, és oda a béke
2018. szept. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#4 - Alonso csapaton belül megverte Kimit 2014-ben, aztán tudjuk, hogy mire ment a McLarennel. Vettel nem sokkal jobb nála, akiről annyit, hogy a saját hibái miatt el fogja bukni a bajnoki címet...

#5 - Ahogyan Vettelt ismerjük, könnyen lehet, hogy már az első vereségnél be akarja soroltatni őt mögé...

2018. szept. 13. 06:48
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

Én őszintén örülök neki, végre egy értelmes döntés a Ferraritól, évek óta ez az első (és kb. Schumacher óta az első szerethető pilótájuk lesz). A Raikkönen-fanok inkább örüljenek neki, hogy közel 40 évesen ennyi éven át foglalhatta feleslegesen a kedvencük a helyet a mezőny legjobb autójában, 0 teljesítménnyel, csak azért hogy Vettelkének vízhordója legyen. Ezért is örülök különösen Leclerc érkezésének, mert végre beárazza majd a Megváltó Szebasztiánt, akit Ricciardo is rommá vert első (és egyetlen) közös évükben, aki csak űrautóval és csapatsorrenddel tudott VB lenni 4x is. Ő tipikusan a túlértékelt versenyző, aki mindig a legjobb autót vezeti, mindig első számú pilóta, de még így sem mindig tud nyerni (lásd az idei év, amikor a mezőny legjobb kocsijával is 30 pontos hátránya van a gyengébb Mercedest hajtó Hamiltonnal szemben, úgy, hogy Vettel az egyetlen az élmezőnyből akinek semmilyen technikai gondja nem volt egész évben!). Szóval ebből a szempontból különösen örülök Leclercnek, mert ha nem hajlandó beállni második számúnak (amit remélek), akkor alázni fogja Vettelt, aki végre a helyére kerül.


Raikkönen meg gyalázat hogy még mindig nem tud visszavonulni, most is ahelyett hogy VÉGRE visszavonulna 40 évesen, nem, még el kell igazolnia a Sauberhez, ráadásul nem is egy hanem rögtön két évre, hogy a Ferrari után most ott vegye el a helyet egy ember elől, miközben olyan tehetségeknek nem jut hely, mint Ocon vagy Wehrlein. Na ez az igazán zavaró. Hogy valakinek lehetőség sem jut, vagy 1-2 szezon után kuka, bármekkora tehetség is, mások meg csak azért mert közönségkedvencek, 40 évesen sem lehet őket kirobbantani a mezőnyből. Persze tudom, sok rajongója van (mivel egyesek szerint nem az számít az F1-ben hogy valaki milyen gyors, hanem hogy mennyire lekezelően nyilatkozik a sajtónak, és hát Kimi ebben profi, és ez hűű de menő meg minden), és ez pénzt hoz, szóval kb. mikor már járókerettel jár akkor is a mezőny tagja lesz. Közben meg 200 fiatalnak nem jut majd ülés. Én 30 év felett megtiltanám a versenyzőknek hogy az F1-ben vezessenek. Mehetne Vettel is, Hamilton is nyugdíjba,unalmasak már, Alonsonak is örülök hogy végre távozik. Jöjjön Norris, Russell, Mick Schumacher, jöjjön a friss vér, akik versenyeznek is, nem csak űrtechnikával a pénzt markolják fel mint a két jelenlegi Ferrari pilóta.

2018. szept. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
Kimi egy túlhájpolt középszer. Még Massával sem bírt el a Ferrarinál. Csak azért hozták vissza a csapathoz mert a sok tinilány állandóan fikázta a Ferrarit, de annyi konstruktőri vb-t buktak rajta már el hogy ezt nem lehet tovább csinálni. Sőt 14 után már ki kellett volna rúgni. De mondjuk így is jó fejek voltak hogy fiatal tehetségeket kitúrva befizették a fiókcsapatukba.
2018. szept. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!