Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Egy hónap alatt fel tudnék...

Egy hónap alatt fel tudnék készülni egy 5km-es futóversenyre?

Figyelt kérdés
Pár éve rengeteget futottam hosszútávot (Általában km-t) de elkezdtem dohányozni és így a futás abbamaradt. Most is dohányzom, de le szeretném tenni. Ehhez jó motiváció lenne ez a verseny. Szerintetek fel tudnék rá készülni egy hónap alatt? Esetleg néhány tanácsot tudnátok adni?

2019. febr. 2. 11:20
 1/5 A kérdező kommentje:
*Általában 4-5 km-t bírtam futni
2019. febr. 2. 11:22
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi a célod: megnyerni, vagy szintidő alatt bekocogni. Ha ez utóbbi, talán van rá esély. Azért mondom, hogy talán, mert a dohányzás eléggé visszavethette a tüdőkapacitásod, hiába a sportos múlt.
2019. febr. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyelőre csak az, hogy végigfussam. Megpróbálok ráedzeni, a dohányzást csökkenteni majd abbahagyni. :)
2019. febr. 2. 17:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha heti 3-4x kimész futni akkor simàn,Csak öltözz fel normálisan mert tüdőgyulladàssal màr körülményes lesz lefutni :D
2019. febr. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Simán! Bár én nemtudom, hogy milyen a kondid, és, hogy mennyire lesz nehezebb a cigarettától, de én elösször 3.-ban futottam le a Margit szigetet körbe, (ami kicsit több mint 5km) semmi felkészüléssel... szóval menni fog:D
2019. febr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!