Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mit szólnátok hozzá, ha...

Mit szólnátok hozzá, ha Raikonnen visszajönne 2011-ben az F1-be Robert Kubica mellé?

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 09:09
1 2
 11/14 anonim válasza:
Szerintem rengeteg magyar szeretné ha visszajönne. Szerintem mindenhol vannak kivételek és én bele is tartozok. Utálnám ha visszajönne.. Bocsi attól akinek ő a kedvence
2010. júl. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Én abszolút örülnék, ha visszajönne és nem biztos, hogy Kubica verné!

Ahogyan Alonso is mondta korábban 70% autótól, 30% versenyzőtől függ!Ha az autók egyforma erős lenne, akkor ez pont fordítva lenne!

s én örülök annak is , hogy Schumi visszatért, mert csak azok írják le, akik nem értenek az F1-hez!Nem tehet róla, hogy ilyen gyenge autója van és azért már az évadban láthattunk egy-két kiváló manővert, de ha egyszer gyorsabbak az autók nála, nem tehet semmit!

salala-salala én is Alonso-s vagyok! Te honnan írsz?

2010. júl. 10. 08:58
 13/14 anonim ***** válasza:
Azért Kubica mégis csak jobb,mint Kimi már bocs. Csak nézz meg 1 futamot...Kubica sokkal jobban akarja a jobb pozíciókat. :)
2010. júl. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Azért az nem olyan biztos!Ahogyan mondtam autótól is függ, és minddketten nagyon jó versenyzők!

Am. Kimi már a Sauber-nél is angy ász volt!Még régen!Meg nem véletlenül lett világbajnok!

2010. júl. 12. 11:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!