Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Úszás szörf neoprénban?

Úszás szörf neoprénban?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy neoprént nyílt vízi úszáshoz. Meg lehet rövidebb triatlont versenyeken is indulnék majd. Max fél ironman távon.



Szóval kéne egy neoprén de a kifejezetten triatlonosok nagyon drágák. Nem szívesen adok ki érte 70-80 ezret vagy még többet.


Egy ilyen szörfös neoprén mennyire felel meg úszáshoz?


[link]


Vagy ez


[link]


Nem akarok helyezésekért küzdeni meg élsportolóvá válni csak teljesíteni akarom a távokat. Meg mondjuk tavasszal vagy ősszel is be tudjak menni úszni egy kört a velencei tóban...


Szóval nincsenek nagy elvárásaim.



2019. aug. 2. 13:18
 1/3 anonim válasza:

Ha komolyabban gondolod ezt a sportot, akkor érdemesebb nem a decatlonban nézelődni a felszerelések iránt. Úgy gondolom hogy ez az üzlet azért van hogy minnél több sportba bele tudj kóstolni lehetőleg olcsón. Én legalábbis eddig ezt tapasztaltam. Van egy ugyanilyen neoprén ruhám a decatlonból. A méret teljesen jó viszont ami a lényege, hogy ne áramoljon bele a víz és jól zárjon azt pont nem tudja. Amikor úszok a nyakamnál ömlik be a víz. Szóval a hátam és a csukjám ugyanúgy fázik mintha nem lenne rajtam semmi. Tervezek is venni egy másikat egy búvárboltban. Én ahhoz használnám és a decathlonban ritka a minőségi felszerelés a búvárkodáshoz.

A lényeg: ha komolyan gondolod a sportot akkor inkább máshol szerezd be a felszerelést. De viszont nem lesz ilyen olcsó.

2019. aug. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. De mint írtam sok pénzt nem szánok rá.

Az, hogy ömlik be a víz. Az inkább arra utal, hogy nem jó a méret, nem? Az nem az anyag hibája.

2019. aug. 5. 09:03
 3/3 A kérdező kommentje:
Amúgy sok cuccom van tőlük és teljesen elégedett vagyok eddig mindennel amit ott vásároltam.
2019. aug. 5. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!