Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hol lehet megtanulni szörfözni?

Hol lehet megtanulni szörfözni?

Figyelt kérdés

Gondolom Magyarországon nem...

Nem wakeboardra vagy vizisíre gondolok, hanem rendes szörfre.

Csak óceánparton fogom tudni megtanulni, ha mindig pár hetet ott töltök az évek alatt?


Köszi!


16/f



2016. ápr. 14. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne Magyarországon megtanulni szörfözni? Szinte az összes tavunkon sokan szörföznek. A Balatonon, Tisza-tavon szörf-tanfolyamok is vannak, de bizonyára másutt is akad.

Ajánlom Pfeningberger Ottó - Bedő István: Szörf című könyvét. Régi könyv, de az elméleti alapokat innen jól meg lehet tanulni.

2016. ápr. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A Luppa-tavon is lehet szörfözni. Nem is akárhogy.

[link]

2016. ápr. 15. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de én rendes szörfre gondolok, nem ilyen vitorlásra
2016. ápr. 15. 20:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Itt: [link]
2016. ápr. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tzatziki15 válasza:
A hullámszörfözést nem csak az óceánokon lehet megtanulni, bár ott a legjobb. Tengereken is gyakran vannak olyan helyek ahol lehet szörfözni pl.:Földközi-tenger, Adriai-tenger.Nem kell olyan messze menni Horvatország is megfelelő a kezdéshez, enis itt tanultam meg az alapokat.
2016. ápr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Európában szerintem csak 3 helyen lehet rendesen surfözni Írország, Franciaország meg Portugália. Sajnos ebből a szempontból elég béna helyen lakunk:)
2016. máj. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!