Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » 17 évesen késő elkezdeni...

Kayl18 kérdése:

17 évesen késő elkezdeni kajakozni?

Figyelt kérdés
Régebben voltam kajakozni 1 alkalommal, de akkor más sportot űztem és most kajakozni akarok de VERSENYSZERŰEN.
2010. júl. 14. 09:05
 1/5 Lapika válasza:

Hello!

Ha szereted kezd el. Ezzel nem veszíthetsz. Nyílván lépéshátrányban leszel azokkal szemben akik kisebb koruk óta űzik. S az sem biztos, hogy világbajnoki porondon fogsz evezni rövid időn belül. (később bármi lehet)

De mivel előtte is sportoltál, így kondival nem biztos, hogy lesz gond. Feltéve, hogy az adott sportágban

figyelmet fordítottak a felsőtest kondíciójára.

Én azt mondom, hogy próba cseresznye!

2010. júl. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
erőnlét az szerintem megvan, kung-fuztam heti 3 alkalommal 2 éven keresztül, de az előtt is űztem egy pár sportot közben úsztam is, mindig sportolok valamit, most lábizmot erősítem kerékpározással, váll és hátizom az megvan, a karra akarok gyűrni, részben ezért is akarok menni kajakozni
2010. júl. 14. 10:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan. Az első 1-2 évben ne várj túl sok eredményt, de ha komolyan gondolod, és sokat edzel és némi tehetséged is van, 20-21 éves korodban már lehetsz eredményes! Sok sikert!
2010. júl. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hello!

Világ bajnok már nem valoszinű hogy leszel leszel ahhoz öreg vagy(a profik 9-10 évesen kezdik) de ha komolyan csinálod 2év és ha van 1 kis tehetséged is akkor már kisebb kaliberű versenyeken lazán lehet eredményed.És semmi nincsen kizárva! Sok sikert, a kajak nagyon jó sport!:)

2010. nov. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is kajakozok 12 éves korom óta. Nem késő el kezdeni mert a kajak az a sport amit később is el tudsz kezdeni és még lehet olimpia bajnok is nem úgy mint mondjuk a foci. Viszont nálunk nagyon kemények az edzések nyáron heti 11van és előtte kosaraztam heti 3 alkalommal de 1 kajak edzés kéményebb volt mint az 3 kosár 1 héten
2011. júl. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!