Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » 23 éves vagyok (kicsit öreg)...

23 éves vagyok (kicsit öreg) kajakozni akarok. Pesten tanulok. Hol tudok nekilátni?

Figyelt kérdés
nem számít , hogy öreg vagyok, nagyon elkötelezett vagyok semmi sportnál nem akarom jelenleg jobban.
2011. aug. 25. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Válassz egyet és náluk érdeklődj.

2011. aug. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát lehet h elkötelezett vagy de ne haragudj tényleg öreg hozzá én 10 évig kajakoztam úgyhogy kicsit értek a dolgokhoz.nem fogsz úgy fejlődni már ráadásul ez nem úgy működik h beleülsz és már megy is.a K hajó rendkívül borulékony és ha megis ülöd attól még nem biztos h tudsz benne evezni.minimum egy év mire megtanuld és akkor a technikáról még nem is beszéltem nagyon egyszerűnek néz ki de egyáltalán nem az.nem akarlak lebeszélni róla meg nem akarom h okostojásnak tűnjek csak mérlegeld ezeket a dolgokat.de természetesen menj el és próbáld ki bármi összejöhet:)20/L
2011. aug. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi : ) Túrakajakkal egyet borultam utána többet nem és az evezés is könnyen ment. Hobbi szinten nyaranként évek óta evezek szörfdeszkán evezővel, de az nyilván annyira hasonlít a kajakozásra, mint festmény egy almáról, az igazi almához.


Ha valamit igazán akarok tényleg annyira, hogy nagyon kevés dolog van ami ehhez a hévhez fogható, akkor hihetetlen energiákat lehet felszabadítani. Én ebben hiszek.

2011. aug. 26. 12:35
 4/5 anonim válasza:
Szerintem akkor ne a nagyobb egyesületeknél (MTK/ KSI/ Honvéd) próbálkozz, Pesten nagyon sok egyesület van: Csepeli kajak-Kenu, Angyalföldi Vízisport Egyesület, Újpest, Építők a Margit-szigeten. Érdeklődj, hol indul kezdő csoport! Ennyi idősen tényleg nehéz lesz, esetleg próbálj párosba kezdeni, az stabilabb, és még időbe kezdd, mert ha jön a rossz idő, nem lesz olyan kellemes...
2011. aug. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 puhadorka válasza:
sztem veresegyházra gyere ott nem duna van és a duán veszélyesebb is jobb az a kicsi tó ahol mi vagyunk
2013. aug. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!