Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata ezzel a bottal: NEVIS BOSS FEEDER BOT 140GR 4.20M?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Akinek van ezzel a bottal tapasztalata, az tudna véleményt mondani róla? Mekkora tömegű végszerelékkel érdemes vele nagy távolságra (100+ méter) horgászni? Method és/vagy távdobó etető kosárral. Én 18as fonott főzsimórt szoktam használni. Előre is köszönöm a választ!

2019. szept. 20. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Nevis ~ Spro leányvállalata, szóval annyira nem lehet gáz. Nekem vannak Nevis botjaim, bár sokan szidják a márkát.


Néztem egy olcsóbb Tubertinit, de a Nevis paraméter ügyileg jobbnak néz ki. De azért csodát nem kell várni 15.000 forintért, ugyebár.


olcsóbbat, és jobbat nem találni, esetleg használtat nézegess, hátha. - Nézegettem, de nem találtam.


Megmondom őszintén az orsóra inkább érdemes többet kiadni, mert tartja a mondás: ha szart veszel, azt 2x veszed meg. Szóval érdemes márkásabbakat nézegetni a téren.


SzóvalSzóval szerintem jó. Apám szokta mondani, hogy ő egy mogyorófa vesszővel is ki tudná fogni az összes halat, - ezt tartsd szem előtt: orsóra inkább költs, mint botra.


(én is most veszek hamarosan egy Nevis Patriot pickert)

2019. szept. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen a Nevis a Spro céghez tartozik, nem is a nevis botokkal volt van gond inkább az orsóikkal!

Egyébként ugyan abba az ár kategóriába Kb ugyan azt a minőséget lehet kapni, mind egy hogy mi van a botra írva.

Ahogy az elöttem válaszoló is írta " csodát nem kell várni 15.000 forintért".

2019. szept. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért a mai világban már ciki, ha egy márkanévről szinte semmi érdemi információt nem talál az érdeklődő az interneten, és a Nevis az egyik példa, nincs honlapjuk sem.

Az igaz, hogy a Spro cégből indult a Nevis, mint önálló márka, de azt már igazából senki nem tudja, hogy milyen kapcsolatban állnak egymással, az is lehet, hogy valójában semmilyenben, a Spro kínai beszállítóitól megrendelnek olcsó termékeket Nevis felirattal.

A Nevis kizárólag Közép- Európában van jelen, Magyarország, Románia, Ukrajna, Szlovákia, máshol teljesen ismeretlen, nem forgalmazzák, és mivel weblapjuk sincs, így még a létezésükről se nagyon tudnak..

A horgászbotok viszonylag egyszerű tárgyak, azokat a Nevis név alatt is elfogadható minőségben tudják forgalmazni, legfeljebb a felhasznált anyagokat érdemes megnézni (karbon, vagy kompozit), botokat elfogadható ár-érték arányban lehet Nevis név alatt találni.

A Nevis orsókkal már rengeteg a gond, ezen az sem változtat, hogy sokan írják, ők meg vannak elégedve a Nevis orsókkal... sok típus alapvetően hibásan működik, sororja, pödri a damilt, nem is tartósak, hamar tönkre mennek, és az utóbbi években az áruk is magas (nem mindegyik típusnál, de egy Nevis orsó egyszerűen nem ér 20-30 ezret).

Amivel nekem még voltak problémáim: a Nevis apró cikkek.

Nem mind, van, ami használható, és vannak megbízhatatlanok, pl a Nevis forgókapcsok elég kis terhelés alatt is hajlamosak széthullani, ami ugye azonnali halvesztéssel jár, de próbáltam sok más Nevis kiegészítőt, ami egyértelműen gyenge minőségű volt - persze, olcsó, cserébe esetleg használhatatlan.

Összegezve, a Nevis cuccok egyáltalán nem megbízhatóak, még a botok azok, amelyek között találni elfogadhatóakat, de már azok között is vannak drágák... 15ezerért lehet jó egy Nevis, de 30ezerért komolyabb, megbízhatóbb márkából is lehet választani.

2019. szept. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát de érted, ennyi pénzért nem talál jobb márkát, jobb botot. max. használtat, de azzal is rizikó van.
2019. szept. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!