Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Karcolással mehetek úszni?

Karcolással mehetek úszni?

Figyelt kérdés

Kis jelentéktelen seb a mutatóujjon.

Egy filmben láttam, hogy egy karcolás okozta seb miatt amputálták egy kórházi beteg lábát, kell ettől tartanom?


2019. nov. 2. 21:22
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
seb után elfertőződése
2019. nov. 2. 21:23
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez kb egymilliárdból egy esetben fordul elő, és akkor sem biztos, hogy az usziban szeded össze, simán elkaphatod pl a buszon, boltban is.

Ha nagyon parázol, tegyél rá vízálló kötést, úszás után pedig ferfőtleníts.

2019. nov. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
Ha a seb keletkezése után egyből lemostad és nem nyúlkáltál vele sárba akkor nem lesz semmi bajod (egyébként se valószínű)
2019. nov. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Pont azt akartam írni, mint az előttem szóló. Lehet már kapni szuper sebfertőtlenítőket vény nélkül, ha azzal lekezeled utána, akkor nem lehet gond.
2019. nov. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Thx
2019. nov. 2. 22:25
 6/20 anonim ***** válasza:
"Nem léphet be az a személy, aki lázas, fertőző gyomor-, bélrendszeri és bőrbetegségben szenved, görcsös állapottal, eszméletvesztéssel járó, illetve feltűnő, vagy nagy kiterjedésű kóros elváltozással járó betegségben szenved, kábítószer vagy bódító hatású gyógyszer hatása alatt áll. Visszatetsző bőrbetegségben szenved, nyílt vagy kötött seb van a testén! "
2019. nov. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
ez a mi uszodánk házirendjében van. ez van kb mindenhol.
2019. nov. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért a kérdező által említett kis jelentéktelen karcolás igen messze áll a nyílt sebtől.
2019. nov. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
nekem akkor se jöjjön be a medencébe undorító sebekkel a testén!
2019. nov. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Undorító sebekkel a testén, lol 😂

Még szerencse, hogy nem Királyi Felséged szabja meg, hogy ki mehet be a medencébe és ki nem.

2019. nov. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!