Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Karcolással mehetek úszni?

Karcolással mehetek úszni?

Figyelt kérdés

Kis jelentéktelen seb a mutatóujjon.

Egy filmben láttam, hogy egy karcolás okozta seb miatt amputálták egy kórházi beteg lábát, kell ettől tartanom?


2019. nov. 2. 21:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
ha ilyet látok azt azonnal jelenteni szoktam az úszómesternél. volt már rá példa, hogy bőrbetegséggel úszó embert távozásra szólítottak fel miután jelentettem.
2019. nov. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
tudod normálisabb helyeken védik az egészséges embereket
2019. nov. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
95%

Tudod, normálisabb helyen védik a NORMÁLIS embereket. Nem a magadfajta fennhéjázó, nagyképű, finnyás hülyéket.

De elképzelem a jelenetet, hogy kiszúrsz egy fél centis kis karcolást valakinek az ujján, és rohansz az úszómesterhez jelenteni :)) nagyon életszerű, hogy kidobják, valóban. Az már inkább sanszos, hogy téged fognak figyelmeztetni, hogy ne csesztesd a többi vendéget ok nélkül, mert kívül találod magad.

Bőrbetegséggel meg ne gyere, mert nagyon nem ugyanaz, mint egy kis varas karcolás. Nevetséges vagy.

2019. nov. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Az nem normális aki sebbekkel a testén bemegy egy uszodába. Nem, az nem normális. Még akkor se ha kicsi a seb.
2019. nov. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nevetésges vagy 78%, egyszerűen vicc vagy.
2019. nov. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
de láttalak már téged más kérdések közelében is 78 as. Ott is ezt a liberál PC, hópehely dumát nyomod mindenhol. Szégyen.
2019. nov. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Nincs rajta semmi, elmúlt.
2019. nov. 6. 22:35
 18/20 A kérdező kommentje:
.
2019. nov. 6. 22:35
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
Akkor mehetsz. Jó úszást! ;)
2019. nov. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Sürgősen vegyél vissza, kedves ZUCYHU, mert beteg ember itt egyedül te vagy, aki eszetlenül elkezdett pattogni a kérdező karcolásán, hogy házirend meg nyílt seb(!) (láttál te már olyat egyáltalán?), aztán meg úgy teszel, mintha sugárbeteg lenne az illető, aki halálra fertőzi az egész medencét. TE kezeltesd magad, de minél előbb.

Arról meg fingod nincs, hogy engem mikor látsz és hol, mert lehet, hogy a te elmebeteg agyadba nem fér bele, de nem én vagyok az egyetlen 78%-os ember itt (sőt, elég sokan vagyunk). Liberál PC(?) meg fene tudja, milyen duma meg távol álljon tőlem, ált pont én vagyok az, aki a konzervatívabb válaszokat írja. Ebből is látszik, hogy gőzöd nincs, kinek és mit válaszolok.

Privátozással meg állj le, úgyis letiltottalak a francba.

2019. nov. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!