Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hogy tudnám megkaparintani a...

Hogy tudnám megkaparintani a nagyobb halakat ezen a patakon? (Horgászattal kapcsolatos)

Figyelt kérdés

Van egy patak itt a közelben, elég kicsike :\ Min. 15 centi, max 30. Lehet itt fogni szép halacskákat is, de azok nagyon ritkák! Inkább csak sneciket és sügereket tudunk horogra keríteni.... Engem az érdekelne, hogy milyen módszerrel tudnék eredményesebben nagyobb halakat kipercázni? Egyébként úszózok, az ereszték megfelelően be van állítva (szerintem), a horog elég kicsike, (ha jól tudom nullás), és a damil 20-as. Előre is köszönöm a segítségeteket :)

13/F


2010. júl. 21. 10:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Jaj, elírtam! A horog tízes.
2010. júl. 21. 10:09
 2/3 anonim válasza:

Ilyen vízbe nagyon nehéz halat fogni, mert általában abból a 15 cm-ből is 10 centi iszap, de megpróbálhatod könnyűszerelékkel, én nem sok esély látok rá hogy nagyobb halakat fogj benne.

A tanácsom az hogy keress egy olyan partszakaszt ahol mélyebb a víz (legalább fél méter) és van egy kis sodrása a pataknak. Ott megpróbálhatod ezzel a szerelékkel.

Ja még valami, ilyen helyeken legjobb spicc botot (teszi-veszi) használni, mert könnyebben boldogulsz vele.

2010. júl. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2010. júl. 22. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!