Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hogyan lehet úszós horgász...

Anonymus1986 kérdése:

Hogyan lehet úszós horgász szerelékkel professzionálisan megállapítani hol vannak a keszegek, a kárászok, pontyok?

Figyelt kérdés
Tehát úgy értem hogy jó az hogy alap 50 centis az úszótól a horogig a mélységem kezdjem azzal, majd vegyem fokozatosan lentebb 10 centikkel, és igy továbbb amig el nem érem azt hogy kapás van és ha kapás volt tovább megtartani a mélységet?Ha így csinálom az úgy jó, vagy gyorsabb megoldás is van?

2020. jan. 10. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Veszel egy professzionlis, rádióhullámokkal működő keszeg és pontydetektort. Belerakod a vízben, vársz egy kicsit, és a képernyőn a radar jelezni fogja, hogy vannak a keszegek és a pontyok. Kapható a radar a horgászboltokban. Én tavaly vettem, eléggé jól beválik.
2020. jan. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi kiprobálom
2020. jan. 11. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!