Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Helyeselnéd, hogy szabad...

Helyeselnéd, hogy szabad strandokon pl a Balatonon, Velencei-tónál a parton nememként elkülőnített zuhanyzók lennének? A fürdőruha nélküli zuhanyozás biztosított lenne.

Figyelt kérdés

2020. jan. 23. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

és ki fogja ezt megfizetni?


A fizetős strandokon van ilyen - de ott a belépő árával megfizeted ezt a plusz-szolgáltatást.

2020. jan. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Nekem mindegy. Altalaban ha valahol nyaralunk, van egy szallasunk, zuhanyzoval. Nekem ez eleg, szerintem sosem zuhanyoztam meg a strandon / vizparton.
2020. jan. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Ha meg ilyen egynapos programrol van szo, szinte biztos, hogy autoval megyunk, akkor sem akkora gond, ha nem tudunk ott lezuhanyozni, az autoban nem zavaro ugy hazamenni.
2020. jan. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Itt végiglapozhatod, hogy hol mi van...


[link]

2020. jan. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
De hiszen ez gyakorlatilag most is így van, az öltözőből-mosdóból nyílnak a zuhanyzók is.
2020. jan. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 mooti válasza:
72%

Mièrt kell elkülönített zuhanyzó.

Sõt tovàbb megyek, a szabadstrandokon mindenki eldönthetnè, hogy miben van. Fürdöruhàban, monokinizik vagy nudizik.

Nemtöl, korról függetlenül.

Tudom a tàrsadalom prūd. Azt nem szóljàk meg aki nem neki illõ ruhàban jelenik meg valahol, de azt igen aki nyaralàskor pl monokinizni vagy nudizni szeretne a vízparton.


47/F

2020. jan. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem minden strand lehetne Tolerált, Mindenki szabadon dönthessen miben akar lenni. Fürdőruha vagy meztelen.
2020. jan. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!