Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mi a kulonbseg a uszodamester...

Mi a kulonbseg a uszodamester es az uszomester kozott?

Figyelt kérdés

2020. júl. 10. 18:22
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Az uszodamester gondolom a helyért felel, hogy minden rendben legyen, az úszómester meg az úszókra ügyel, hogy lehetőleg ne fulladjanak vízbe.
2020. júl. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Uszodamester keveri be a klórt és a hypót, az úszómester meg szedi ki a bekábult népeket.
2020. júl. 11. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én úszómester vagyok, és nekünk tanfolyamon felváltva használták ezt a két szót, szóval valószínűleg ugyanazt jelenti. Hol azt mondták, hogy "uszodamester vizsga" hol azt, hogy "úszómester vizsga". Nálunk nincs egyébként olyan ember aki kimondottan a "helyért felel" meg "klórt, hypot önt". Mindent mi csinálunk, még a medencetakarítàst is(leengedéssel, fertőtlenítéssel).
2020. júl. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolso! Csak azert is erdeklodom mert az uszodamester 2 eves 250 ezer ft , az uszomester pedig 3 hetes ea 80ezer ft, de am ahogy irtad szerintemis kb ugyanaz.
2020. júl. 14. 19:09
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez egy pár napos tanfolyam volt, és csak a vizsgát kellett kifizetnem. Én azt ajánlom, hogy a vízimentő képzést csináld meg, az 130-140 ezer forint, és két hetes. Azzal dolgozhatsz úszómesterként is, és biztos, hogy odaadjàk a bizonyítványodat is. Van munkaközvetítő, amin keresztül érdemes csinálni. Én is munkaközvetítőn keresztül csináltam, de nem voltak hajlandóak kiadni a tanítvànyt az úszómesteri tanfolyamról, most rajtuk keresztül dolgozom, és ha itt hagyom ezt a "csodás" céget, akkor máshova nem fognak felvenni ilyen pozícióba, mert nem állította ki nekem a közvetítő a megfelelő dokumentumot.

Jövőre biztos meg fogom csinálni a hivatalos vízimentők képzést, és végre lesz ezzel kapcsolatos szakmám hivatalosan is.

2020. júl. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszi a tippet utananezek!
2020. júl. 14. 20:12
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"nekünk tanfolyamon felváltva használták ezt a két szót"


Na ez nagyon gáz. 1db-nak kell lennie ami jelenleg hatályos, hivatalos, azt kell következetesen használni! Ha meg ez két külön dolog akkor pedig ne kevergessék. Tökön kell rúgni azt aki oktatni se tud.

2020. júl. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező!

Az uszodamester az újabb és hivatalosabb megnevezés, mert benne van a nevében, hogy az uszodáért felelsz, a házirend betartásáért és a fürdőzőkért.

Az úszómester elnevezés azért nem helytálló, mert sokan azt hiszik, hogy úszást is tanítunk, stb. ami az úszásoktató dolga.

Én a Wszfi-nél csináltam a képzést, ami 1 hetes volt gyakorlattal és elmélettel, ők megbízható elismert cég, akinél nem engednek át mindenkit, de a legjobb a Vízimentős képzés, de az nehezebb is.

2021. jan. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

És mi nem adagolunk vegyszert, mert az a vízgépész dolga.

Bocsi ez lemaradt az előzőről. :)

2021. jan. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Na, akkor mindenkit együtt :)


Vízihulla

Vízimentő

Vízigépész


Úszásoktató

Úszómester

Uszodamester


Fizetővendég "paraszt"

Pénztáros néni

Mészáros Lőrinc

2021. jan. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!