Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Illik megjlenni bikiniben egy...

Illik megjlenni bikiniben egy uszodában?

Figyelt kérdés
Egyedül mennék, de már nagyon régen voltam. Edzenem kéne, és mivel saját medencém nincs, így maradt az uszoda. Egyberészes fürdőruhàm nincs sajnos. Illik bikiniben megjelenni egy uszodában? Egyáltalán be fog engedni az úszómester bikiniben?
2020. aug. 2. 02:49
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Inkább egyreszes.
2020. aug. 2. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Miért is ne?

Azt is úszásra is találták ki nemcsak a strandra bár egy egyrészesben jobban siklassz a vizen

2020. aug. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Ha férfi vagy kicsit jobban megfognak nézni.
2020. aug. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Persze, tök mindegy, hogy bikini vagy egyberészes.
2020. aug. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Sportuszodában is láttam sokszor bikinis csajokat. De lehet, hogy csak jobban emlékszem rájuk :-) Egyébként bikiniből is van konzervatív (sokat takaró) és van tangaszerű is.
2020. aug. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Van kifejezetten sport kétrészes/bikini is. Szóval azért mondjuk leginkább olyanban, aminek a felsőrésze top(szerű) és nem 2 db megkötős p.csányi háromszög. Bár ha csak ide-oda úszol, és nem ugrálsz fejeseket, nem sok ember fogja egyáltalán észrevenni, hogy mi is van rajtad. Persze, ha valóban az edzés a cél és nem a fürdőzés. Bár utóbbi miatt nem uszodába megy az ember és fel sem merül, hogy baj lehet a bikinivel.
2020. aug. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha férfi vagy, készüljél a lenézésre.
2020. aug. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7es hogy érted?

Kérdező, a nők fele bikiniben szokott lenni szerintem.

2020. aug. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nyilván nő vagyok. 😂

2020. aug. 2. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!