Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Tisza-tavi horgászok, milyen...

Tisza-tavi horgászok, milyen ragadozó halakat szoktatok általában fogni, milyen szerelékkel? Érdemes engedélyt váltani?

Figyelt kérdés

2020. aug. 18. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
2. Nem mondod! És visszaengedted?
2020. aug. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Dehogyis. Megpucoltam, már a fagyasztóban van. Normális válaszok is jöhetnek.
2020. aug. 19. 12:49
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező, ha kifogsz egy aranyhalat és azt mondja, telejesíti három kívánságod, neki is azt mondanád, hogy a k... anyád? Köszönés helyett is ezt szoktad mondani?

Ne csodálkozz ha nem válaszolnak ha minden válaszolót kiosztasz, ahogy a másik kérdésednél is!

2020. aug. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy normálisan felteszek egy kérdést, és elkezdenek ilyen trollok válaszolni értelmetlen ökörségeket, egy idő után megunja az ember. Érdekes előtte se kaptam értékelhető választ, meg utána sem. Te is inkább kioktatsz, ahelyett, hogy érdemben reagálnál a kérdésre.
2020. aug. 22. 10:01
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Harcsázni szoktam,és bojlizni ott ,de ritkánn jutoko da el mert nincs ismerősöm arra,pedig szivesen hotlrgásznék ott gyakrabban Lázbércre járok.
2020. aug. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na és sikerült már harcsákat fognod?
2020. aug. 27. 13:41
 7/7 anonim ***** válasza:
57%
Igen.
2020. aug. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!