Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Lányok! Szoktatok járni...

Lányok! Szoktatok járni uszodába, fürdőbe? Milyen furdoruhat viseltek ott? Ugyan olyat mint pl strandon?

Figyelt kérdés
Zuhanyzoba levetkoztok?
2020. szept. 8. 19:23
 1/5 anonim válasza:
Szoktam.Fürdőruhát nem viselek,mert csak textil mentes helyekre járok.
2020. szept. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Zuhanyozni hogy lehet, ruhástól?
2020. szept. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 subrette ***** válasza:

Nem ugyanolyat. Úszáshoz, vízi sportokhoz úszódresszt hordok mert az kényelmes és nem csúszik el.

Ha strandolok, de közben csinálok valami intenzív mozgást, pl. ugrálunk vagy strandröpizünk, akkor sportbikinit veszek. Ez fazonra majdnem olyan, mint egy hagyományos bikini, csak jobb tartása van, erősebb és rugalmasabb pántokkal.

2020. szept. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet vicces lesz, de én bikinifelsőt veszek fel, meg egy fürdőnadràg szerűséget, az nem csúszik le rólam, a rendes bikini alsó része meg állandóan le akar rólam csúszni, uszodába meg nyilván úszni járok, és fontos az, hogy minden rajtam maradjon, és ne ilyenekkel menjen el az idő. Majd akarok venni fürdőruhàt a későbbiekben, csak egyelőre még nem vettem, mert nemrég kezdtem el úszni járni.
2020. szept. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tudom, 3 eves a kerdes de hatha segit valakinek . Sportboltba vannak egyreszes sport furdoruhak, amiknek a kb. 3 ujj szeles pantja es combresze is van (felig) . En mindig abba mentem edzesre, es strandra is ebbe jarok, bar ott paran hulyenek neznek :D
2023. jún. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!