Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, ki az aki szeret...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ki az aki szeret rosszlányokhoz járni?(fizető$)

Figyelt kérdés

Én lassan 3 éve.Imádom ezt az életet, előtte két komolyabb kapcsolatom volt, de ez jobb:

Nincs az állandó hisztizés, ellenőrzések, állandó szabadság van, és anyagilag többe kerültek az exeim.

34F



2020. júl. 31. 21:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
38%
Jelentve. Remélem, örökre tiltanak téged.
2020. júl. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
41%
A prostitúció reklámozása bűncselekmény, ugye tudod?
2020. júl. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
57%
1! és 2! Mi bajotok van jelentgetö fenyegetök? Én is szeretek prostikhoz járni! Jelentgessetek!!!
2020. júl. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
67%

Mi ebben a reklámozás?

Amúgy én járok rendszeresen, kb 2-3 havonta egyszer. Az utóbbi pár alkalommal ugyanahhoz a lányhoz járok vissza, igazi barátnő feeling. Mintha már ismernénk egymást és tudjuk mi a jó a másiknak.


nekem nincs szerencsém a nőkhöz, ezért maradt ez a megoldás, mert azért mégse szerettem volna szűz maradni. A másik, hogy nekem is vannak nemi vágyaim..

2020. júl. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
28%
Hát nem igazán lenne gusztusom egy olyan csajhoz akiben nem tudom milyen retkes f*sz járt egy 10 perccel előttem
2020. júl. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
27%
Utolsó, voltam már útszélinél is, aki közölte, hogy ma én vagyok az első. Szóval, van ilyen is.. :)
2020. júl. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
30%
Így van. Ebből komoly betegség is származhat, ráadásul az nem érdem, hogy lefekszel egy olyan nővel, akit bárki bármikor megkaphat.
2020. júl. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
67%
Én is jobb szeretem a fizetős lányokat, 1 állandóm van, hozzá járok, jól megvagyunk, és nagyon bomba!
2020. júl. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
71%
Csórók. Azt hiszitek csak ti vagytok az aktuális csajnak a number one. Azt remélem vágjátok hogy ezt mondja mindnek 😂😂
2020. júl. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
55%
Azt ugye tudjátok rosszlányokon a mondjuk 25 év feletti lányok, sőt a 30 év felettiek igényesebbek, mind a buliban lévő lányok. Aki buliban egyéjszakázik nagyobb eséllyel kap el betegséget mint a rosszlányoktól. Ott a piás üveget egymás szájából adják tovább, nem beszélve amikor beviszi a részeg csajt a wcbe a pasi és megujjaza meg kinyalja, majd visszamennek mintha mi sem történt volna. És mennek tovább a csókok egész reggelig más pasikkal. Rosszlányokon minden normálisabb szűrésre jár, tisztálkodik és napi 3 vendéget fogad. Csak zogy tisztázzuk, hogy jaj milyen betegséget kapnak el. Útszéliektől lehet legjobban.
2020. júl. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!