Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Uszodába a medence használata...

Uszodába a medence használata előtt le szoktál zuhanyozni fürdőruha nélkül, vagy csak utánna?

Figyelt kérdés
uszoda, zuhanyzó

2020. szept. 22. 16:05
 1/9 anonim válasza:
74%
Ruha nélkül csak utána. Előtte is hideg vizzel, hogy az utcai koszt lemossam, illetve szokjam a medence leendő vizét 😊
2020. szept. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
60%
én ruha nélkül csak otthon szoktam, fürdőruhában előtte és utána is
2020. szept. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
93%
Előtte fürdőruhában, hogy megszokjam a víz hőmérsékletét. Utána fürdőruha nélkül.
2020. szept. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
93%
Előtte fürdőruhában. Reggelente jártam, onnan indultam dolgozni, így úszás után mindig lefürödtem.
2020. szept. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Előtte tusfürdővel, nyilván fürdőgatya nélkül. Utána csak vízzel.
2020. szept. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
70%
Előtte természetesen,fürdő ruhában,de utána meztelen szoktam letusolni. 41N
2020. szept. 23. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Csak utánna és ruha nélkül.
2020. szept. 23. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%

Természetesen ELŐTTE TUSFÜRDŐVEL, PUCÉRAN, mert megtisztelem azzal a többi embert, hogy kimossam a s**gemből a s**rt! Még ilyen hülyeséget, amit itt az első írt, hogy az utcai koszt... inkább a szőrös s**géből mosná ki a kakát!

Meg az izzadságot és a zsírt a bőrről.

Ezekkel ugyanis elreagál a klór, és így alakulnak ki azok a komplexek, amik aztán csípik az ember szemét, asztmát okoznak, szárítják a bőrt stb.


Megnézném, mennyire lesznek tiszták azok, akik fürdőruhában "zuhanyoznak", főleg mosószer nélkül.. hogy mossa ki a vájatait? Hónaljszőrből a zsírt, pl.? (hívhatod hidrolipidnek is, ha ez az önérzetednek jót tesz)


és akkor most jöhetnek az IQ bajnok "kedves hozzászóló! Én veled ellentétben szoktam naponta fürdeni" stílusú kommentek 🙄

2020. okt. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Vortrekker válasza:
100%
Utolsoval 100% egyetertek. Sajnos kb 100 emberbol egy szokott rendesen lefurodni uszas elott, holott alapnak kellene lenni hogy megtiszteled a masik veled uszo embert hogy nem viszed a mocskodat a kozos vizbe.
2020. dec. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!