Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Pergető bot a Moon River Spin...

Pergető bot a Moon River Spin pro 240cm.?

Figyelt kérdés
Legyetek szívesek segíteni!
2020. okt. 11. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Az, bár amiket én találtam neten azok 50-120 gramm dobó súlyúak annak itthon nem sok hasznát veszed.
2020. okt. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%
Hol lehet ilyet találni? Moon pergető botot már évek óta alig találok
2020. okt. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2-es , pár napja találtam a botot..
2020. okt. 13. 16:36
 4/5 anonim válasza:
0%

Tényleg pergető bot, ahogy arra a neve is utal.

Mielőtt a beszerzésére vetemednél, azt kell végiggondolni, hogy mire és milyen csalival akarsz dobálni. Hazánkban nem nagyon divat 10 cm-nél nagyobb műcsalival pergetni, és ha neked se szándékod komoly méretűt használni, akkor tényleg túlzás ez a bot a maga 120 grammos a dobósúlyával. Ha nagy csalikkal hajigálnál, nagy méretű és súlyú gumihallal, mondjuk harcsára, vagy rángatós csalikkal csukára, akkor jó lehet. Különben a két említett halfaj méretes egyedeinek egy 15 centis műcsali még nem nagy)

2020. okt. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
15cm-es zöld gumi hallal fogtam már 25cm-es csukát , ezt a botot ithon talált a "fészerben" , elsőnek meglepődtem én is hogy 50-120g dobó súlyú , pedig gondoltam hogy folyó vízi , vagy harcsás pergető bot , pergetni nem fogom használni , inkább harcsázni , nagy csokor nadállyal vagy büdös májjal.. Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget , Görbüljön!
2020. okt. 14. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!