Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Kinek mi a véleménye a NEVIS...

Kinek mi a véleménye a NEVIS PROMAXX SPIN 2,70 30-60G 2R. Pergető horgászbotról?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy akinek ilyen botja van az milyennek ítéli? Milyen sprapabíró?
2015. júl. 27. 14:17
 1/1 anonim válasza:
Én kezdőként vettem egy 3m-eset.Fogtam is vele nagyobb süllőket és olyan átlagosabb méretű csukákat.Nem is volt vele semmi bajom amíg a kezembe nem vettem a haverom excalibur pergetőbotját.....onnantól kezdve éreztem hogy másra van szükségem.Lecseréltem egy rövidebb,kecsesebb,könnyebb Abu Garcia botra,persze jóval drágább volt de sokkal jobban szeretek ezzel pergetni.A nevis is megvan még de már inkább fenekezek vele süllőre,csukára és néha még pontyra is.Nem szoktam kímélni de még nem lett semmi baja de szerintem ha komolyan gondolod a pergetést akkor nézz körül jobban és ne sajnáld a pénzt egy jobb botra.
2015. szept. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!