Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Életemben először megyek...

Életemben először megyek uszodába. Mit kell tudnom, mire kell figyelnem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hétfőn életemben először megyek uszodába, szeretnék a tartásom miatt úszni, illetve jól esne egy kis mozgás.

Tudok úszni, gyerekkoromban sokat jártam strandra, meg youtube-on is néztem a helyes technikákat.

Úszósapkát már beszereztem.


Meló miatt csak reggelente tudnék járni, kb napi 2-3 órát. Hányszor érdemes egy héten járni?


Ha odafigyelek az étkezésemre akkor milyen hamar látszódna a hatása?

Érdemes lenne fehérjeport vennem?


Tekintettel arra, hogy csak nyaranta úsztam régen, elég béna és lassú vagyok. Nem zavarnak ki a vízből ha ott szerencsétlenkedem?


Remélem nem lesznek sokan reggelenként.


Köszönöm a válaszokat!

22/F



2020. okt. 22. 21:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Maszkot vigyél, kell a hajszárításhoz!
2020. okt. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%
Ha nem tudsz rendesen úszni, akkor nem sok értelme van az egésznek. Én azt javasolnám, hogy esetleg iratkozz be oktatásra. Nagyon sokan azt hiszik, hogy jól tudnak úszni, közben pedig rémesen rossz hatásfokkal csinálják. Lehet tőle izmosodni, de ahhoz olyan edzésterv kell, aminek viszont elengedhetetlen feltétele a helyes technika. Videókról ezt nem lehet megtanulni.
2020. nov. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!