Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Jó napot kívánok! Érdeklődöm...

Jó napot kívánok! Érdeklődöm hogy horgásztok -e 24 és 05 óra között vízparton most a kijárási tilalom alatt?Volt rendőri intézkedés?Nem szándékozom elhagyni a horgászhelyemet 24-05 óra között.

Figyelt kérdés
Érvényes engedélyem van,tiltás nincs hogy éjjel nem horgászhatom.Vagy haza kell érnem éjfélre mint Hamupipőkének?

2020. nov. 6. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Nem, nem lehetsz kint.
2020. nov. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
De hol horgászol?
2020. nov. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
2020. nov. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
A kijárási tilalom lényege, hogy nem lehet kint az utcán csak és kizárólag létfontosságú dolog miatt. A horgászat nem létfontosságú a te esetedben, mivel nem munka a számodra, csak hobbi, így nem, nem lehetsz kint. Szóval lehet otthon alukálni.
2020. nov. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%
Általában szabálytisztelő vagyok, de szerintem az a lényeg, hogy ne fertőzzünk-fertőződjünk. Ezt a 24-5 óra dolgot nem is értem. Ha valaki egyedül dekkol egy vízparton akkor nincs kontaktja senkivel, szerintem rendben van.
2020. nov. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Az hogy szerinted mi van rendben, az egy dolod. Rendelet szerint nem lehet. Lehet itt lázadozni, de akkor sem fog változni a dolog. Én sem értek egyet több mindennel, de ettől függetlenül ha megfeszülsz sem fog változni a helyzet, max a pénztrácád lesz vékonyabb a büntetéses összeggel. SENKI sem mehet éjfél és 05 óra között vízpartra sem.
2020. nov. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a hozzászólásokat!Akkor rapid peca lesz .

Tegnap lemértem kb mennyi idő kell hogy hazaérjek.

Nem keresek oly sokat hogy büntetést kapjak,nem hiányzik !!

De ezt jól el kurták!

Remélem mihamarabb vége lesz ennek a szigorításnak!Tájékozottabb lettem.

Még egyszer köszönöm!

2020. nov. 6. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!