Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ez milyen minőség kategória? ...

Ez milyen minőség kategória? Amatőr búvárnak.

Figyelt kérdés
[link]

2020. nov. 8. 07:26
A kérdező szavazást indított:
Bőven jó
Megfelelő
8 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Ócska filléres sz.r. A búvárkodás nem olyan dolog ahol megéri olcsójánoskodni az életed múlik azon hogy milyen felszerelést használsz. Mindenből a legjobbat kell venni.
2020. nov. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Neked jobb van? 12:09 ?
2020. nov. 9. 18:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Tudom nem ez a kérdés, de ha amatőr szinten búvárkodsz akkor miért kell vegyél saját palackot?
2020. nov. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mert van lehetőségem rá,és továbbiakban tanulni akarok.

És akkor jól fog jönni gondolom?

2020. nov. 9. 19:14
 5/9 anonim ***** válasza:

3

Jah az meg a másik.

2020. nov. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Na jó,megkérdem máshol.🤠
2020. nov. 9. 19:23
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem fog jól jönni hidd el.

Én is megtehetném hogy vegyek full felszerelést, mégsem teszem.

Elég sokat búvárkodok, és ennek ellenére csak búvárkomputerem, maszkom, és uszonyom van saját.

Maszk mert fontos hogy jól zárjon, computert remelem nem kell magyarázni, uszony pedig mert ha bérlek csak alap van általában.


Komputer csuklón, maszk a dobozzában gatyák között, uszony pedig bőröndre fóliázva. És hova fogod rakni a palackot?

Aprópénz a bérlés, ha pedig búvárkodni akarsz tanulni akkor kapsz minden felszerelést egyébként is.

2020. nov. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyk. senki nem vesz saját palackot - teljesen értelmetlen, mert venni drága, bérelni olcsó és úgysem tudod otthon feltölteni magadnak, ergó így is úgy is egy búvárközpontba kellene menned töltetni. Arról nem is beszélve, hogy merülsz egyet, üres a palack és akkor ott dekkolsz órákig / másnapig mire valaki hajlandó feltölteni? Ilyenkor simán leveszünk egy másik bérelt palackot a polcról és jónapot.


A búvárok 90%-ának csak computere, ruhája, maszkja és uszonya van, esetleg jackete. Ólmot, palackot bérelünk helyben, mert nem tudod szállítani, nehéz, drága, sok helyet foglal... És amúgy meg darab darab.

2020. nov. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek a többiekkel.

Amit a többiek nem írtak, hogy a palackokat időszakosan - emlékeim szerint 2 évente - nyomáspróbáztatni kell. Szerintem a merüléskor pont a palack az ami olcsó. Nekem saját ABCém,jacketem,ruhám, reduktorom van + búvárkomputerem és egy elég drága lámpám.

Repülőn, hogyan viszed magaddal? Tök felesleges, búvárbázisokon megfelelő palackok vannak.Arról már nem is beszélve ha rákapsz mondjuk a nitroxos merülésre akkor tök feleslegessé válik, vagy vehetsz nitrox palackot.

2020. nov. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!