Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Szeretnék rendszeresen úszni,...

Szeretnék rendszeresen úszni, de nekem túl drága az uszoda, a 15 ezer forintos 10 alkamas bérletek. Hogyan érhetnék el valami kedvezményt?

Figyelt kérdés

Középiskolában egyes osztálytársaim jártak "gyógyúszásra", ahova gerincferdülés miatt beutalta őket az orvos. Ez ingyenessé tette számukra az úszást. Nekem nincs gerincferdülésem hivatalosan, de egyszer egy orvos mondta, hogy nem teljesen egyenes a gerincem, annak ellenére sem, hogy jó a tartásom. Kérhetnék esetleg valami "gyógyúszásra" beutalót? Felnőttkorban van erre valami kedvezmény?


Köszönöm előre is a válaszokat!



2020. dec. 29. 15:07
 1/7 A kérdező kommentje:

Közben keresgéltem a neten, tudom, a kérdés kiírása előtt kellett volna.


[link]


Ezek szerint nekem, mivel elmúltam 30 éves, nincs ilyen lehetőségem. Mindegy, így is járok majd úszni, legalább heti egyszer-kétszer, végül is, akkor a 10 alkalmas bérlet több mint egy hónapra elég. Erre érdemes költeni.

2020. dec. 29. 15:16
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Most ez komoly, hogy van olyan uszoda, ami nyitva van??
2020. dec. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem, nincs ilyen uszoda, csak a jövőre gondolva tettem fel a kérdést. :)


Azért remélem, mielőbb kinyitnak.

2020. dec. 29. 16:14
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Megkerdezed orvostol.

Diak vagy? Ott van kedvezmeny

2020. dec. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok diák, illetve levelező tagozaton tanulok egyetemen, de nem hiszem, hogy ez számít.
2020. dec. 29. 20:16
 6/7 anonim válasza:
100%
Ha elmész háziorvoshoz, hogy fáj a hátad/ derekad elvileg adhat gyógyúszásra papírt ( ez 5-10 alkalmas). Viszont ha Pesti vagy ,akkor vannak uszodák ahol már egész jó diákkedvezmény van. Ha jól tudom egyébként levelező tagozat mellett is van diákigazolvány kedvezmény.
2020. dec. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Én úgy tudtam, csak nappalis jogviszonyra van kedvezmény, levelezőn csak a lakcím és a tanulmányi hely közötti viszonylaton van utazási kedvezmény, de rákérdezek, hátha tévedtem.
2020. dec. 31. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!