Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Szörfözés kezdőként tengerpart...

Szörfözés kezdőként tengerparton? (lent)

Figyelt kérdés

Külföldön, tengerparton élek. Itt vannak szörfsulik is, meg szörfözésre alkalmas partszakasz.


Ha elmegyek veszek pár kezdő órát, mire számítsak?

Mennyi időbe telhet, míg valaki rá tud állni a hullámokra?



2021. jan. 3. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon képesség függő. Nekem első alkalommal is már rá tudtam állni, volt néhány sikerélmény, de inkább a nagy esések voltak a jellemzőek, meg brutálisan elfáradtam. A második alkalom már egy kicsit jobb volt. 1-2 órát venni még talán van értelme, de van a szint ahonnan magadtól kell rájönni a dolgokra.
2021. jan. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értelek.

Gondolom ilyen helyeken adnak deszkát meg azt a fekete egész testes ruhát, igaz?

2021. jan. 3. 13:18
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Haver, te élsz ott a tengerparton, odamész és megkérdezed. Ruhát mondjuk vennék magamnak, az nem akkora befektetés, a deszkát meg majd ha már tudod, hogy mi merre hány méter. De igen normális helyeken lehet bérelni.
2021. jan. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Zárva van, bogyó. (korona)


Ezért itt kérdem.

Ha nem tudod megmondani, nem kell írni. Majd ír más.

2021. jan. 3. 13:34
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

4

Honnan tudja bárki is? Azt se tudjuk melyik helyről van szó. Meg mekkora az esélye hogy bárki is járt ott? Általában szokott lenni ezt le is írtam. De ha ennyire életképtelen vagy jobb ha nem erőlteted ezt a dolgot. Bár ezt is kétlem hogy ennyi ésszel külföldön élnél.

2021. jan. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
19%

Ha valóban ott élnél, már rég kimentél volna, és megkérdezel pár kezdőt...


De lefogadom, hogy nógrádbüdösfalváról, egy düledező vályogházból teszed fel a kérdést...


:-DDDDD

2021. jan. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!