Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Egy 18lbs csónak motor hány...

Egy 18lbs csónak motor hány km-és sebességgel tudja tolni a 350kg össz terhelhetőségü gumicsónakot szélcsendben 1 személlyel?

Figyelt kérdés

#Gumicsonak.
2021. jan. 8. 17:57
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Még azt szeretném kérdezni hogy az intex challenger3 gumicsónak mennyire alkalmas a Tiszára 18lbs motorral horgászatra. Max1km kellene vele megtenni.
2021. jan. 8. 18:13
 2/12 A kérdező kommentje:
Hozzáértök vagy tapasztalattal rendelkezők segítségét előre is nagyon szépen köszönöm.
2021. jan. 8. 18:17
 3/12 anonim ***** válasza:
43%
háromszor olvastam el a kérdést, de most sem értem, a csónakmotor hogy jön a vízisporthoz. utána meg még egy horgászos kérdés is jön. még három kérdést nem akarsz egyszerre feltenni? már így se lehet követnmi.
2021. jan. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29%

#3

Már megint idejöttél kötözködni? Mit nem tudsz követni te szerencsétlen? Öt napja nem kérdezett senki, semmit ebben a rovatban! Gyakorlatilag csak te jársz ide gonoszkodni és lepontozni a horgászos kérdésekre válaszolókat.

Ez nálad már valami életcél lett vagy fóbia?

2021. jan. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
42%

Kérdező!


Szerintem az a Tiszára felejtős. Egy ekkora csónakot árral szemeben talán nem is tudna hajtani még a partszélben sem.

2021. jan. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget.
2021. jan. 9. 04:57
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

4. Öt nap alatt is be kéne tartani a szabályt, például nem teszünk fel egyszerre két kérdést, lásd szabályzat.

Amúgy te is szabályt szegtél, nem nevezünk itt mást "szerencsétlennek". Nem vagyok szerencsétlen, nagyon is szerencsés vagyok, és nem kérek a minősítéseidből, a személyeskedést tartsd meg gyakorin kívülre. És ovlasd ez a szabályzatot, mielőtt az indulataiddal itt örjöngsz.

Gonoszkodni nem tudom, ki jár ide. Lepontozni meg mindenki azt pontoz le, amit akar, te ebbe nem szólhatsz bele.

Ha gonoszkodni akarnék, én is olyan szépeket írnék rólad, mint te rólam, hogy "te szerencsétlen", meg ilyenek. Kicsit jó lenne elgondolkozni ezen. meg a gyakori szabályzatán is.

2021. jan. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
24%

Kérdező!

Ez motor teljesítmény alig éri el a 300 W tolóerőt. Ez kb 0.4 LE. teljesítmény. Erre csónakra elsőrangú etetésekre a nagy tavakra.

A Tiszán nem tudom hol használnád. Áradáskor, viharban ..stb biztos nem.

Az élő meder részen, nagy sodrásban kicsi a teljesítménye.

A Tisza, tavi részén -nem viharos szélben - 1 fővel szépen menne kb.3-5 km sebességgel. Fontos, hogy a munkaakku min. 100 Ah mindíg feltöltött. legyen. Nekem ilyen lett volna 30 évvel ezelőtt.....de szép volt és küzdelmes a 6 m csónak egy evezővel a Morotvákon keresztül.

2021. jan. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Paczalos István ***** válasza:
42%

Szervusz,


A dömsödi Dunán is nyögvenyelős. Maximum tóra lesz jó. Ha 50Ah-s akkuról működteted, maximum 2 órát fog bírni, de akkor csutkára lemeríted az akksit. Ha még nem vetted meg a motort, próbálj egy nagyobbat nézni.

A kis Dunára illik a 30lbs, a Tiszára, vagy más gyorsabb folyóra még ezeknél is nagyobb ami optimális, úgy 45-50lbs.

2021. jan. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

7#

Minek lehetne nevezni azt a szerencsétlenkedést, amit te itt csinálsz? Számos horgászos kérdésbe belerondítasz, mert véleményed szerint a horgászat nem sport és semmi keresnivalója a vízi sportok rovatban. Elég hosszú ideje folytatod ezt a tevékenységed, de mégsem jössz rá, hogy nem érsz vele semmit.

Mi értelme van egy téged nem érdeklő témába állandóan beirkálni a véleményedet? Miért nem tudsz ezen túl lépni?

A lepontozásaid meg a dedó színvonala. Hány regről pontozol, kettő, három? Úgy gondolod, hogy ezzel majd elzavarod innen a horgászos kérdezőket? Elég frusztráló lehet neked, hogy a küzdelmed ellenére jóval több a horgászos kérdés itt, mint bármi más.

Ha szabályt szegtem, akkor majd törlik az adminok a válaszom.

Ebbe meg te nem szólhatsz bele, legfeljebb jelezheted nekik.

2021. jan. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!